Longplay OÜ
Registrisse kantud 11877580Longplay OÜ (registrikood 11877580) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala jaemüük posti või interneti teel (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 367 eurot, bilansimaht 37 661 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaie Mamontov. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kaie Mamontov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.01.2010 (16 a 9 k) · Paadi tee 3, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jaemüük posti või Interneti teel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,2 % | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,8 % | 2024: 82,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 140,5 | 2024: 140,7 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 455 | 1 237 | 10 | 13 | 46 |
| Puhaskasum | 367 | 367 | 355 | 330 | 376 | -99 813 | 9 034 |
| Käibevara | 6 884 | 6 895 | 6 908 | 7 302 | 6 939 | 6 938 | 8 998 |
| Põhivara | 30 777 | 30 399 | 30 019 | 29 666 | 29 303 | 28 928 | 126 687 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 661 | 37 294 | 36 927 | 36 968 | 36 242 | 35 866 | 135 685 |
| Kohustised kokku | 6 477 | 6 477 | 6 477 | 6 872 | 6 477 | 6 476 | 6 483 |
| Omakapital | 31 184 | 30 817 | 30 450 | 30 096 | 29 765 | 29 390 | 129 202 |
| Kasumimarginaal | – | – | 78,0 % | 26,7 % | 3 760,0 % | -767 792,3 % | 19 639,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 884 € · 18,3 %
- Põhivara 30 777 € · 81,7 %
- Lühiajalised kohustised 49 € · 0,1 %
- Pikaajalised kohustised 6 428 € · 17,1 %
- Omakapital 31 184 € · 82,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 140,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 654 € | 452 € | 1 097 € | 0 |
| IV kv 2022 | 353 € | 248 € | 584 € | 0 |
| III kv 2022 | 1 € | 0 € | 3 € | 0 |
| II kv 2022 | 2 € | 0 € | 8 € | 0 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Event Masters Grupp OÜ | 23 % | 9 200 EEK | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10139597 / 8
-
16.10.2018Muutmiskanne Ä 10139597 / 7
-
24.09.2018Muutmiskanne Ä 10139597 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10139597 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10139597 / 5
-
09.08.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10139597 / 4
-
05.01.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10139597 / 3
-
03.10.2011Muutmiskanne Ä 10139597 / 2
-
05.09.2011Muutmiskanne Ä 10139597 / M2
-
11.01.2010Esmakanne Ä 139597
-
21.12.2009Esmakanne Ä 139597 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 07.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |