OÜ Teo
Registrisse kantud 11880642OÜ Teo (registrikood 11880642) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kirjalik ja suuline tõlge (EMTAK 74301). 2025. aasta müügitulu oli 3 509 eurot ja puhaskasum -2 506 eurot, bilansimaht 2 134 eurot. Juhatuse liikmed on Eha Org, Tiit Org. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.01.2010 (16 a 8 k) · Põllu tn 91, Tallinn, 10920
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 555 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 555 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kirjalik ja suuline tõlge
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -71,4 % | 2024: 24,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -117,4 % | 2024: 31,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −42,1 % | 2024: +46,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −23,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 509 | 6 064 | 4 145 | 7 906 | 691 | 12 956 | 16 371 |
| Puhaskasum | -2 506 | 1 470 | -6 629 | 5 959 | -8 543 | 11 509 | -27 724 |
| Käibevara | 2 134 | 4 640 | 3 170 | 25 208 | 27 249 | 51 792 | 40 283 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 134 | 4 640 | 3 170 | 25 208 | 27 249 | 51 792 | 40 283 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 2 134 | 4 640 | 3 170 | 25 208 | 27 249 | 51 792 | 40 283 |
| Kasumimarginaal | -71,4 % | 24,2 % | -159,9 % | 75,4 % | -1 236,3 % | 88,8 % | -169,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 134 € · 100,0 %
- Omakapital 2 134 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
74301 Kirjalik ja suuline tõlge põhitegevus 2 759 €
-
79901 Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus 750 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2023 | 2 362 € | 560 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 1 908 € | 373 € | 0 € | 0 |
IV kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 787 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 187 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 23,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPõllu tn 91, Tallinn, 10920
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.06.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10142143 / 8
-
11.06.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10142143 / M11
-
09.12.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10142143 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10142143 / 6
-
23.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10142143 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10142143 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10142143 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10142143 / 3
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 10142143 / 2
-
21.01.2010Esmakanne Ä 142143
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |