4WAY OÜ
Registrisse kantud 118935154WAY OÜ (registrikood 11893515) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Muraste küla, tegevusala mööblitootmine (EMTAK 3100). 2025. aasta müügitulu oli 205 293 eurot ja puhaskasum -71 594 eurot, bilansimaht 4 201 eurot. Ettevõtte ainuomanik on CLORE OÜ. Juhatuse liige on Roland Niine. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.02.2010 (16 a 8 k) · Pangapealse tn 21, Muraste küla, 76905
Registriandmed KMKR EE101348496 · osakapital 2 557 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101348496
- Osakapital
- 2 557 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mööblitootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -34,9 % | 2024: -24,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -166,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -852,2 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −15,4 % | 2024: −33,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 205 293 | 242 622 | 362 781 | 223 101 | 156 335 | 120 273 | 246 374 |
| Puhaskasum | -71 594 | -59 698 | 21 035 | 8 264 | 16 303 | -19 063 | 33 627 |
| Käibevara | 4 201 | 35 795 | 92 936 | 73 174 | 64 956 | 44 041 | 60 900 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 100 | 8 201 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 201 | 35 795 | 92 936 | 73 174 | 64 956 | 48 141 | 69 101 |
| Kohustised kokku | 40 000 | 0 | 0 | 1 273 | 1 319 | 807 | 2 704 |
| Omakapital | -35 799 | 35 795 | 92 936 | 71 901 | 63 637 | 47 334 | 66 397 |
| Kasumimarginaal | -34,9 % | -24,6 % | 5,8 % | 3,7 % | 10,4 % | -15,8 % | 13,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 201 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 40 000 € · 952,2 %
- Omakapital -35 799 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 952,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 689 € | 0 € | 30 177 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 531 € | 0 € | 47 999 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 192 € | 1 280 € | 16 322 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 941 € | 853 € | 48 219 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 804 € | 1 280 € | 58 498 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 021 € | 1 280 € | 59 444 € | 1 |
| I kv 2025 | 9 778 € | 1 050 € | 69 464 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 510 € | 1 480 € | 67 231 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 563 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 059 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
CLORE OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPangapealse tn 21, Muraste küla, 76905
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.08.2026Muutmiskanne Ä 40026405 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40026405 / 8
-
05.07.2021Muutmiskanne Ä 40026405 / 7
-
03.11.2020Muutmiskanne Ä 40026405 / 6
-
13.07.2020Muutmiskanne Ä 40026405 / 5
-
07.07.2020Muutmiskanne Ä 40026405 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40026405 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40026405 / 3
-
05.03.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 40026405 / M2
-
16.01.2012Muutmiskanne Ä 40026405 / 2
-
11.02.2010Esmakanne Ä 40026405
-
10.02.2010Esmakanne Ä 40026405 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |