OÜ Padmare
Registrisse kantud 11897312OÜ Padmare (registrikood 11897312) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2024. aasta müügitulu oli 29 488 eurot ja puhaskasum -747 eurot, bilansimaht 9 164 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaie Koppel. Juhatuse liige on Kaie Koppel. Maksuvõlg on 300,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.2010 (16 a 8 k) · Kaupmehe tn 17/1, Tallinn, 10114
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -2,5 % | 2023: 12,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: 717,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -0,7 % | 2023: 7,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2023: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −22,4 % | 2023: +23,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −5,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 488 | 37 979 | 30 889 | 17 193 | 33 124 | 39 454 |
| Puhaskasum | -747 | 4 882 | -11 533 | 54 | 2 704 | 2 153 |
| Käibevara | 7 369 | 6 917 | 3 995 | 5 501 | 6 992 | 2 935 |
| Põhivara | 1 795 | 2 441 | 2 636 | 2 936 | 3 505 | 2 909 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 164 | 9 358 | 6 631 | 8 437 | 10 497 | 5 844 |
| Kohustised kokku | 9 230 | 8 678 | 10 834 | 1 108 | 3 222 | 1 273 |
| Omakapital | -66 | 680 | -4 203 | 7 329 | 7 275 | 4 571 |
| Kasumimarginaal | -2,5 % | 12,9 % | -37,3 % | 0,3 % | 8,2 % | 5,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 369 € · 80,4 %
- Põhivara 1 795 € · 19,6 %
- Lühiajalised kohustised 9 230 € · 100,7 %
- Omakapital -66 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 100,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 912 € | 951 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 125 € | 1 170 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 735 € | 2 841 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 784 € | 2 899 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 701 € | 729 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 505 € | 504 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 842 € | 1 927 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 204 € | 1 257 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 304 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 317 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 610 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 300,00 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 561,18 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Varasemad isikud (1)
- Riste Keskpaik · Tegelik kasusaaja · kuni 30.09.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 19 233 | 3 034 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Võrumaa Omavalitsuste Liit · maksed 17 360 €
- Põlvamaa Arenduskeskus SA · maksed 700 €
- Tallinna Ülikool · maksed 500 €
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 473 €
- SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital · maksed 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 300 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
30.09.2026ui.event.beneficial_owner_changed
-
09.09.2026Muutmiskanne Ä 40026942 / 14
-
25.03.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 40026942 / 13
-
21.03.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 40026942 / M3
-
02.01.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 40026942 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40026942 / 11
-
12.11.2018Muutmiskanne Ä 40026942 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40026942 / 9
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40026942 / 8
-
05.09.2017Muutmiskanne Ä 40026942 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 18.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |