TechWave OÜ
Registrisse kantud 11898501TechWave OÜ (registrikood 11898501) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 13 777 eurot ja puhaskasum 5 939 eurot, bilansimaht 62 111 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ruslan Hamzin. Juhatuse liige on Ruslan Hamzin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.02.2010 (16 a 7 k) · Vibu tee 24, Järveküla, 75304
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 43,1 % | 2024: 97,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,0 % | 2024: 22,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 24,6 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +12,5 % | 2024: +86,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +24,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 777 | 12 245 | 6 568 | 0 | 3 600 | 4 704 | 9 812 |
| Puhaskasum | 5 939 | 11 988 | 6 386 | -336 | 2 020 | 3 075 | 7 106 |
| Käibevara | 62 111 | 53 650 | 41 662 | 35 276 | 35 612 | 37 592 | 33 407 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 110 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 62 111 | 53 650 | 41 662 | 35 276 | 35 612 | 37 592 | 34 517 |
| Kohustised kokku | 2 522 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 59 589 | 53 650 | 41 662 | 35 276 | 35 612 | 37 592 | 34 517 |
| Kasumimarginaal | 43,1 % | 97,9 % | 97,2 % | – | 56,1 % | 65,4 % | 72,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 62 111 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 522 € · 4,1 %
- Omakapital 59 589 € · 95,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 24,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 479 € | 543 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 787 € | 1 930 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 1 822 € | 1 966 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 1 205 € | 1 299 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 160 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 181 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 174 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVibu tee 24, Järveküla, 75304
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40027066 / 11
-
11.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40027066 / 10
-
11.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40027066 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40027066 / 9
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40027066 / 8
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 40027066 / 7
-
14.02.2012Muutmiskanne Ä 40027066 / 6
-
03.02.2012Muutmiskanne Ä 40027066 / M1
-
14.04.2010Muutmiskanne Ä 40027066 / 5
-
06.04.2010Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 40027066 / 2
-
06.04.2010Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 40027066 / 4
-
06.04.2010Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 40027066 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |