Evetar OÜ
Registrisse kantud 11898990Evetar OÜ (registrikood 11898990) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muud iluhooldused ja iluteenused (EMTAK 96229). 2025. aasta müügitulu oli 4 507 eurot ja puhaskasum 912 eurot, bilansimaht 10 851 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liia Hüpin. Juhatuse liige on Liia Hüpin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.02.2010 (16 a 7 k) · Pargi tn 10-2, Tartu linn, 50103
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud iluhooldused ja iluteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,2 % | 2024: 1,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,1 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,8 % | 2024: 88,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 12,5 | 2024: 8,0 |
| Müügitulu kasv | +34,5 % | 2024: −22,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 507 | 3 352 | 4 312 | 3 466 | 5 204 | 2 856 | 3 944 |
| Puhaskasum | 912 | 56 | 1 197 | 1 267 | 1 605 | 279 | 230 |
| Käibevara | 8 889 | 8 008 | 7 758 | 6 037 | 5 068 | 3 387 | 2 791 |
| Põhivara | 1 962 | 911 | 1 764 | 739 | 331 | 406 | 481 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 851 | 8 919 | 9 522 | 6 776 | 5 399 | 3 793 | 3 272 |
| Kohustised kokku | 783 | 1 000 | 1 659 | 110 | – | – | – |
| Omakapital | 10 068 | 7 919 | 7 863 | 6 666 | 5 399 | 3 793 | 3 272 |
| Kasumimarginaal | 20,2 % | 1,7 % | 27,8 % | 36,6 % | 30,8 % | 9,8 % | 5,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 889 € · 81,9 %
- Põhivara 1 962 € · 18,1 %
- Lühiajalised kohustised 711 € · 6,6 %
- Pikaajalised kohustised 72 € · 0,7 %
- Omakapital 10 068 € · 92,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 12,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liia Hüpin
- Tartu linn, Ilmatsalu alevik, Aasa tee 1 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.09.2025Muutmiskanne Ä 40027124 / 7
-
22.09.2025Muutmiskanne Ä 40027124 / M3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40027124 / 6
-
20.02.2019Muutmiskanne Ä 40027124 / 5
-
14.02.2019Muutmiskanne Ä 40027124 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40027124 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40027124 / 3
-
13.03.2012Muutmiskanne Ä 40027124 / 2
-
13.03.2012Muutmiskanne Ä 40027124 / M1
-
22.02.2010Esmakanne Ä 40027124
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |