OÜ WebMarketing
Registrisse kantud 11902622OÜ WebMarketing (registrikood 11902622) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64201). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -54 711 eurot, bilansimaht 419 742 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaspar Kaljuvee. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kaspar Kaljuvee. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.03.2010 (16 a 7 k) · Rohu tn 17, Tallinn, 10612
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: -524,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,5 % | 2023: -6,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,9 % | 2023: 97,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 30,1 | 2023: 34,4 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −93,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 6 100 | 92 000 | 379 600 | 12 980 | 29 886 |
| Puhaskasum | -54 711 | -31 999 | 40 221 | 365 895 | 12 899 | 29 796 |
| Käibevara | 395 079 | 451 290 | 482 932 | 433 105 | 53 681 | 53 889 |
| Põhivara | 24 663 | 23 163 | 23 518 | 33 123 | 46 653 | 26 779 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 419 742 | 474 453 | 506 450 | 466 228 | 100 334 | 80 668 |
| Kohustised kokku | 13 108 | 13 108 | 13 108 | 13 108 | 13 108 | 6 342 |
| Omakapital | 406 634 | 461 345 | 493 342 | 453 120 | 87 226 | 74 326 |
| Kasumimarginaal | – | -524,6 % | 43,7 % | 96,4 % | 99,4 % | 99,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 395 079 € · 94,1 %
- Põhivara 24 663 € · 5,9 %
- Lühiajalised kohustised 13 108 € · 3,1 %
- Omakapital 406 634 € · 96,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 30,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaspar Kaljuvee
- PropInvest OÜ Osanik
- Kaljuvee & Lapsed OÜ Tegelik kasusaaja
- Kapitalipartner OÜ Juhatuse liige
- Roosta Holiday OÜ Juhatuse liige
- Skyboard OÜ Osanik
- Wesenberg Invest OÜ Osanik
- Aerial Inspection Systems OÜ Juhatuse liige
- RockFall Capital OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kapitalipartner OÜ | 50 % | 1 500 € | 16.10.2026 | 4 220 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Kapitalipartner OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRohu tn 17, Tallinn, 10612
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.10.2026Osalus muutus: Kapitalipartner OÜ (50%)
-
04.10.2026Osalus lõppes: Estateguru Holding OÜ
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40027544 / 11
-
29.01.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40027544 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40027544 / 9
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 40027544 / 8
-
03.04.2014Muutmiskanne Ä 40027544 / 7
-
26.03.2014Muutmiskanne Ä 40027544 / M1
-
21.12.2011Muutmiskanne Ä 40027544 / 6
-
21.07.2010Muutmiskanne Ä 40027544 / 5
-
08.04.2010Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 40027544 / 4
-
08.04.2010Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 40027544 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 12.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |