Lee OÜ
Registrisse kantud 11904199Lee OÜ (registrikood 11904199) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala lapsehoiuteenus (EMTAK 88911). 2025. aasta müügitulu oli 89 025 eurot ja puhaskasum -2 068 eurot, bilansimaht 401 868 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Virge Ratassepp. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Virge Ratassepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.03.2010 (16 a 7 k) · Haapsalu mnt 25/1, Keila linn, 76605
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lapsehoiuteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,3 % | 2024: 10,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,6 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,2 % | 2024: 37,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,7 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −13,4 % | 2024: +12,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 89 025 | 102 837 | 91 148 | 79 871 | 76 345 | 71 708 | 51 556 |
| Puhaskasum | -2 068 | 10 842 | 1 858 | 14 579 | 24 101 | 27 208 | 13 223 |
| Käibevara | 53 437 | 44 393 | 35 834 | 27 608 | 20 586 | 24 003 | 19 453 |
| Põhivara | 348 431 | 315 489 | 288 668 | 299 030 | 99 141 | 76 372 | 57 572 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 401 868 | 359 882 | 324 502 | 326 638 | 119 727 | 100 375 | 77 025 |
| Kohustised kokku | 272 317 | 223 963 | 194 714 | 198 408 | 6 075 | 10 821 | 12 237 |
| Omakapital | 129 551 | 135 919 | 129 788 | 128 230 | 113 652 | 89 554 | 64 788 |
| Kasumimarginaal | -2,3 % | 10,5 % | 2,0 % | 18,3 % | 31,6 % | 37,9 % | 25,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 437 € · 13,3 %
- Põhivara 348 431 € · 86,7 %
- Lühiajalised kohustised 9 295 € · 2,3 %
- Pikaajalised kohustised 263 022 € · 65,4 %
- Omakapital 129 551 € · 32,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
88911 Lapsehoiuteenus põhitegevus 54 682 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 34 343 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 91 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 299 € | 5 031 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 7 555 € | 7 965 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 7 740 € | 8 220 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 8 151 € | 8 563 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 5 502 € | 5 804 € | 0 € | 3 |
| III kv 2024 | 6 687 € | 6 827 € | 0 € | 2 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Virge Ratassepp
- V.FINANTSER OÜ Osanik
- OÜ Memmemajutus Tegelik kasusaaja
- Finantskuller OÜ Osanik
- UV Haldus OÜ Juhatuse liige
- Finantser Ühistud OÜ Tegelik kasusaaja
- Pikk plaan OÜ Juhatuse liige
- Finantser Koolitused OÜ Tegelik kasusaaja
- Keila Sõpruslinnade Selts Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| UV Haldus OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 23 028 €2025 |
| OÜ Memmemajutus | 20 % | 500 € | 09.12.2024 | 66 418 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
UV Haldus OÜ 50 %
-
OÜ Memmemajutus 20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 88) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 202 | 42 390 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Haapsalu Kutsehariduskeskus · maksed 1 202 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.05.2026Muutmiskanne Ä 40027728 / 13
-
04.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40027728 / 12
-
29.12.2025Muutmiskanne Ä 40027728 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40027728 / 10
-
30.01.2020Muutmiskanne Ä 40027728 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40027728 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40027728 / 7
-
15.03.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 40027728 / M5
-
17.10.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40027728 / 6
-
27.11.2012Muutmiskanne Ä 40027728 / 5
-
06.11.2012Muutmiskanne Ä 40027728 / M4
-
08.05.2012Muutmiskanne Ä 40027728 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |