Redfix OÜ
Registrisse kantud 11904710Redfix OÜ (registrikood 11904710) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus (EMTAK 64311). 2025. aasta müügitulu oli 698 eurot ja puhaskasum 275 eurot, bilansimaht 146 647 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Viktor Poklonski. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Viktor Poklonski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.03.2010 (16 a 7 k) · Sõpruse pst 159b, Tallinn, 13415
Registriandmed KMKR EE101629953 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101629953
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 39,4 % | 2024: 68,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,2 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,4 % | 2024: 91,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,1 | 2024: 5,9 |
| Müügitulu kasv | −28,1 % | 2024: −49,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 698 | 971 | 1 930 | 3 871 | 4 863 | 1 262 | 1 742 |
| Puhaskasum | 275 | 668 | 1 824 | 3 122 | -7 974 | -3 269 | 416 |
| Käibevara | 34 105 | 33 918 | 36 258 | 34 266 | 30 400 | 31 189 | 32 864 |
| Põhivara | 112 542 | 112 542 | 113 942 | 113 942 | 113 942 | 113 942 | 113 942 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 146 647 | 146 460 | 150 200 | 148 208 | 144 342 | 145 131 | 146 806 |
| Kohustised kokku | 12 636 | 12 724 | 17 131 | 16 963 | 16 597 | 9 034 | 7 440 |
| Omakapital | 134 011 | 133 736 | 133 069 | 131 245 | 127 745 | 136 097 | 139 366 |
| Kasumimarginaal | 39,4 % | 68,8 % | 94,5 % | 80,7 % | -164,0 % | -259,0 % | 23,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 105 € · 23,3 %
- Põhivara 112 542 € · 76,7 %
- Lühiajalised kohustised 5 636 € · 3,8 %
- Pikaajalised kohustised 7 000 € · 4,8 %
- Omakapital 134 011 € · 91,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 45 € | 0 € | 198 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 50 € | 0 € | 213 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 34 € | 0 € | 154 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 66 € | 0 € | 309 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 15 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 66 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Viktor Poklonski
- MARVIC TRANSPORT OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Marvic Grupp OÜ Juhatuse liige
- Navcotex OÜ Tegelik kasusaaja
- Firetrade OÜ Osanik
- Rendikad OÜ Tegelik kasusaaja
- PEIPSI PUHKEMAJANDUSE OSAÜHING Osanik
- MHTQW OÜ Juhatuse liige
- Ehitusremont OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Ehitusremont OÜ | 49 % | 0 € | 02.09.2023 | 0 €2024 |
| Marvic Grupp OÜ | 45 % | 1 152 € | 01.09.2023 | 489 541 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (6)
-
Ehitusremont OÜ 49 %
-
Marvic Grupp OÜ 45 %
Skeem
LEI 254900P8JM4F65W9NS76
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40027800 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40027800 / 10
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40027800 / 9
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 40027800 / 8
-
24.10.2011Muutmiskanne Ä 40027800 / 7
-
17.10.2011Muutmiskanne Ä 40027800 / 6
-
26.04.2010Muutmiskanne Ä 40027800 / 5
-
12.04.2010Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 40027800 / 2
-
12.04.2010Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 40027800 / 3
-
12.04.2010Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 40027800 / 4
-
08.03.2010Esmakanne Ä 40027800
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |