MetalSpec OÜ
Registrisse kantud 11905980MetalSpec OÜ (registrikood 11905980) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Vastseliina alevik, tegevusala muu mujal liigitamata tootmine (EMTAK 32991). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 571 eurot. Juhatuse liige on Mihkel Ojamets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.03.2010 (16 a 7 k) · Tootmise tn 11a, Vastseliina alevik, 65201
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: 292,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 2 300,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 21,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: 227,1 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −83,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 20 235 | 123 055 | 198 450 | 222 949 | 165 811 |
| Puhaskasum | 0 | 59 135 | -71 029 | 694 | 5 235 | 624 |
| Käibevara | 2 571 | 12 263 | 13 918 | 58 472 | 43 062 | 39 432 |
| Põhivara | 0 | 0 | 6 270 | 7 118 | 8 032 | 4 471 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 571 | 12 263 | 20 188 | 65 590 | 51 094 | 43 903 |
| Kohustised kokku | 0 | 9 692 | 76 752 | 51 125 | 37 185 | 35 005 |
| Omakapital | 2 571 | 2 571 | -56 564 | 14 465 | 13 909 | 8 898 |
| Kasumimarginaal | – | 292,2 % | -57,7 % | 0,3 % | 2,3 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 571 € · 100,0 %
- Omakapital 2 571 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 55 € | 0 € | 450 € | 0 |
| IV kv 2023 | 1 234 € | 907 € | 4 140 € | 0 |
| III kv 2023 | 1 216 € | 486 € | 6 545 € | 1 |
| II kv 2023 | 958 € | 0 € | 9 992 € | 1 |
| I kv 2023 | 8 813 € | 8 272 € | 3 040 € | 1 |
| IV kv 2022 | 2 275 € | 2 396 € | 24 531 € | 1 |
| III kv 2022 | 4 556 € | 5 025 € | 52 497 € | 5 |
| II kv 2022 | 6 736 € | 7 027 € | 38 591 € | 5 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 150 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubmetalspec.eu · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
17.11.2023Muutmiskanne Ä 40027933 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40027933 / 8
-
06.07.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40027933 / M4
-
06.07.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40027933 / 7
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 40027933 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40027933 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40027933 / 4
-
03.09.2012Muutmiskanne Ä 40027933 / 3
-
13.01.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 40027933 / M2
-
21.01.2011Muutmiskanne Ä 40027933 / 2
-
14.01.2011Muutmiskanne Ä 40027933 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 29.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |