Printbridge OÜ
Registrisse kantud 11909587Printbridge OÜ (registrikood 11909587) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 599 645 eurot ja puhaskasum 17 168 eurot, bilansimaht 180 147 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vladimirs Polozs. Juhatuse liige on Vladimirs Polozs. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.03.2010 (16 a 7 k) · Välja tn 7, Pärnu linn, 80010
Registriandmed KMKR EE101377302 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101377302
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: 2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,1 % | 2024: 22,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,4 % | 2024: 93,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 14,3 |
| Müügitulu kasv | −17,0 % | 2024: +28,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 599 645 | 722 557 | 561 637 | 607 918 | 338 003 | 400 843 | 525 182 |
| Puhaskasum | 17 168 | 20 259 | 16 373 | -15 748 | 3 935 | 5 951 | 7 115 |
| Käibevara | 180 147 | 96 542 | 89 507 | 79 067 | 230 452 | 246 612 | 292 299 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 180 147 | 96 542 | 89 507 | 79 067 | 230 452 | 246 612 | 292 299 |
| Kohustised kokku | 73 183 | 6 746 | 8 970 | 14 903 | 4 633 | 3 228 | 28 116 |
| Omakapital | 106 964 | 89 796 | 80 537 | 64 164 | 225 819 | 243 384 | 264 183 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2,8 % | 2,9 % | -2,6 % | 1,2 % | 1,5 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 180 147 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 73 183 € · 40,6 %
- Omakapital 106 964 € · 59,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 204 € | 0 € | 206 026 € | 0 |
| II kv 2026 | 53 765 € | 0 € | 421 008 € | 0 |
| I kv 2026 | 18 268 € | 0 € | 149 464 € | 0 |
| IV kv 2025 | 18 617 € | 0 € | 152 278 € | 0 |
| III kv 2025 | 50 464 € | 0 € | 430 192 € | 0 |
| II kv 2025 | 26 627 € | 0 € | 237 587 € | 0 |
| I kv 2025 | 34 551 € | 0 € | 308 163 € | 0 |
| IV kv 2024 | 50 523 € | 401 € | 447 330 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 401 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 68 675 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.10.2023Muutmiskanne Ä 40028356 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40028356 / 7
-
23.08.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40028356 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40028356 / 5
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 40028356 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40028356 / 3
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 40028356 / 2
-
16.03.2010Esmakanne Ä 40028356
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |