Spets OÜ
Registrisse kantud 11910573Spets OÜ (registrikood 11910573) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Laulasmaa küla, tegevusala toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük (EMTAK 46644). 2025. aasta müügitulu oli 120 412 eurot ja puhaskasum 3 492 eurot, bilansimaht 44 116 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mari-Ann Maiste. Juhatuse liige on Mari-Ann Maiste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.03.2010 (16 a 7 k) · Juku vkt 15, Laulasmaa küla, 76702
Registriandmed KMKR EE101355340 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101355340
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: -17,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,9 % | 2024: -38,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,5 % | 2024: 90,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,6 | 2024: 7,9 |
| Müügitulu kasv | +55,3 % | 2024: −27,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 412 | 77 530 | 106 155 | 126 491 | 202 375 | 218 331 | 185 274 |
| Puhaskasum | 3 492 | -13 814 | 1 856 | 1 775 | 10 637 | 5 962 | 5 628 |
| Käibevara | 33 373 | 28 396 | 40 175 | 45 270 | 38 031 | 78 433 | 102 701 |
| Põhivara | 10 743 | 10 742 | 10 743 | 10 742 | 10 742 | 10 742 | 10 743 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 44 116 | 39 138 | 50 918 | 56 012 | 48 773 | 89 175 | 113 444 |
| Kohustised kokku | 5 086 | 3 600 | 1 565 | 8 515 | 3 052 | 54 091 | 84 321 |
| Omakapital | 39 030 | 35 538 | 49 353 | 47 497 | 45 721 | 35 084 | 29 123 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | -17,8 % | 1,7 % | 1,4 % | 5,3 % | 2,7 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 373 € · 75,6 %
- Põhivara 10 743 € · 24,4 %
- Lühiajalised kohustised 5 086 € · 11,5 %
- Omakapital 39 030 € · 88,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 24,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 084 € | 1 137 € | 18 649 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 416 € | 1 137 € | 32 347 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 609 € | 1 147 € | 25 013 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 600 € | 1 167 € | 29 647 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 954 € | 1 259 € | 15 466 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 861 € | 1 321 € | 43 104 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 331 € | 1 401 € | 37 006 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 763 € | 1 379 € | 22 164 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 695 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 379 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 216 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJuku vkt 15, Laulasmaa küla, 76702
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 269 | 30 165 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 2 108 €
- Vastseliina Piiskopilinnuse SA · maksed 1 161 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40028468 / 6
-
19.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40028468 / 5
-
19.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40028468 / M2
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 40028468 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40028468 / 3
-
03.03.2011Muutmiskanne Ä 40028468 / 2
-
01.03.2011Muutmiskanne Ä 40028468 / M1
-
17.03.2010Esmakanne Ä 40028468
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |