OÜ Omarair
Registrisse kantud 11911319OÜ Omarair (registrikood 11911319) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Soinaste küla, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2025. aasta müügitulu oli 394 125 eurot ja puhaskasum -20 564 eurot, bilansimaht 53 195 eurot. Juhatuse liikmed on Marek Pungar, Ove Kranich. Maksuvõlg on 4 482,47 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.03.2010 (16 a 7 k) · Päikese tn 5, Soinaste küla, 61709
Registriandmed KMKR EE101364425 · osakapital 2 800 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101364425
- Osakapital
- 2 800 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,2 % | 2024: 1,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -219,2 % | 2024: 15,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,6 % | 2024: 33,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −15,1 % | 2024: +35,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 394 125 | 464 026 | 341 328 | 560 288 | 476 058 | 375 467 | 492 587 |
| Puhaskasum | -20 564 | 4 536 | -50 834 | -14 564 | 106 849 | -26 268 | 6 784 |
| Käibevara | 50 961 | 85 194 | 62 598 | 96 026 | 127 944 | 54 754 | 62 259 |
| Põhivara | 2 234 | 4 175 | 6 117 | 8 059 | 11 841 | 5 105 | 8 261 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 53 195 | 89 369 | 68 715 | 104 085 | 139 785 | 59 859 | 70 520 |
| Kohustised kokku | 43 813 | 59 503 | 43 387 | 5 246 | 26 382 | 53 091 | 37 485 |
| Omakapital | 9 382 | 29 866 | 25 328 | 98 839 | 113 403 | 6 768 | 33 035 |
| Kasumimarginaal | -5,2 % | 1,0 % | -14,9 % | -2,6 % | 22,4 % | -7,0 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 50 961 € · 95,8 %
- Põhivara 2 234 € · 4,2 %
- Lühiajalised kohustised 43 813 € · 82,4 %
- Omakapital 9 382 € · 17,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 82,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 236 € | 15 221 € | 130 529 € | 5 |
| II kv 2026 | 19 136 € | 15 288 € | 56 356 € | 7 |
| I kv 2026 | 5 567 € | 357 € | 41 210 € | 7 |
| IV kv 2025 | 21 306 € | 14 746 € | 111 089 € | 7 |
| III kv 2025 | 27 542 € | 11 424 € | 153 393 € | 7 |
| II kv 2025 | 11 010 € | 8 970 € | 65 030 € | 7 |
| I kv 2025 | 21 259 € | 14 795 € | 113 584 € | 7 |
| IV kv 2024 | 26 627 € | 13 316 € | 163 231 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 079 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 074 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 71,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 510 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 951 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 4 482,47 €
- 29.09.2026 6 482,47 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPäikese tn 5, Soinaste küla, 61709
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 548 | 2 498 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Tõrva Tervisekeskus · maksed 548 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.09.2026Muutmiskanne Ä 40028559 / 9
-
10.09.2026Muutmiskanne Ä 40028559 / M2
-
22.06.2025Muutmiskanne Ä 40028559 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40028559 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40028559 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40028559 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40028559 / 4
-
30.12.2011Muutmiskanne Ä 40028559 / 3
-
21.07.2011Muutmiskanne Ä 40028559 / 2
-
19.07.2011Muutmiskanne Ä 40028559 / M1
-
18.03.2010Esmakanne Ä 40028559
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |