eHolding OÜ
Registrisse kantud 11912891eHolding OÜ (registrikood 11912891) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 13 389 eurot ja puhaskasum -164 eurot, bilansimaht 13 582 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Olga Liik. Juhatuse liige on Olga Liik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.03.2010 (16 a 6 k) · Läänemere tee 41, Tallinn, 13914
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,2 % | 2024: -4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,2 % | 2024: -16,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,3 % | 2024: 28,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +19,5 % | 2024: −14,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +38,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 389 | 11 201 | 13 137 | 14 186 | 5 283 | 2 603 | 2 691 |
| Puhaskasum | -164 | -549 | 110 | 98 | 56 | -347 | 7 |
| Käibevara | 6 415 | 4 387 | 7 447 | 5 648 | 5 353 | 4 555 | 4 263 |
| Põhivara | 7 167 | 7 455 | 843 | 480 | 769 | 696 | 966 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 582 | 11 842 | 8 290 | 6 128 | 6 122 | 5 251 | 5 229 |
| Kohustised kokku | 10 416 | 8 512 | 4 411 | 2 359 | 2 451 | 1 636 | 1 267 |
| Omakapital | 3 166 | 3 330 | 3 879 | 3 769 | 3 671 | 3 615 | 3 962 |
| Kasumimarginaal | -1,2 % | -4,9 % | 0,8 % | 0,7 % | 1,1 % | -13,3 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 415 € · 47,2 %
- Põhivara 7 167 € · 52,8 %
- Lühiajalised kohustised 6 993 € · 51,5 %
- Pikaajalised kohustised 3 423 € · 25,2 %
- Omakapital 3 166 € · 23,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 52,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
58291 Muu tarkvara kirjastamine põhitegevus 9 189 €
-
68321 Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) 4 200 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 339 € | 384 € | 0 € | 3 |
| II kv 2026 | 333 € | 349 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 422 € | 467 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 674 € | 701 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 649 € | 701 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 674 € | 701 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 636 € | 688 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 610 € | 661 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 113 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 128 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 82 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40028740 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40028740 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40028740 / 5
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 40028740 / 4
-
01.07.2011Muutmiskanne Ä 40028740 / 3
-
31.03.2010Muutmiskanne Ä 40028740 / 2
-
22.03.2010Esmakanne Ä 40028740
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |