Toolstar OÜ
Registrisse kantud 11923819Toolstar OÜ (registrikood 11923819) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) (EMTAK 46492). 2025. aasta müügitulu oli 546 028 eurot ja puhaskasum 5 138 eurot, bilansimaht 303 619 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sulev Rattiste. Juhatuse liige on Sulev Rattiste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.04.2010 (16 a 6 k) · Tähe tn 127f, Tartu linn, 50113
Registriandmed KMKR EE101363785 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101363785
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,9 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,9 % | 2024: 23,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,2 % | 2024: 71,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,2 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | −1,1 % | 2024: −12,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 546 028 | 552 294 | 633 473 | 536 152 | 721 752 | 347 490 | 277 203 |
| Puhaskasum | 5 138 | 40 285 | 25 544 | 53 759 | 34 064 | 6 096 | 1 039 |
| Käibevara | 261 731 | 189 241 | 119 983 | 96 147 | 46 842 | 59 967 | 39 031 |
| Põhivara | 41 888 | 53 410 | 55 192 | 63 702 | 92 339 | 13 210 | 14 701 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 303 619 | 242 651 | 175 175 | 159 849 | 139 181 | 73 177 | 53 732 |
| Kohustised kokku | 123 898 | 68 068 | 40 877 | 51 095 | 84 186 | 52 246 | 38 897 |
| Omakapital | 179 721 | 174 583 | 134 298 | 108 754 | 54 995 | 20 931 | 14 835 |
| Kasumimarginaal | 0,9 % | 7,3 % | 4,0 % | 10,0 % | 4,7 % | 1,8 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 261 731 € · 86,2 %
- Põhivara 41 888 € · 13,8 %
- Lühiajalised kohustised 82 672 € · 27,2 %
- Pikaajalised kohustised 41 226 € · 13,6 %
- Omakapital 179 721 € · 59,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 35 471 € | 6 488 € | 347 534 € | 3 |
| II kv 2026 | 88 751 € | 6 488 € | 607 723 € | 3 |
| I kv 2026 | 33 770 € | 6 770 € | 302 260 € | 3 |
| IV kv 2025 | 28 802 € | 7 335 € | 247 274 € | 3 |
| III kv 2025 | 20 919 € | 7 335 € | 141 983 € | 3 |
| II kv 2025 | 23 373 € | 7 335 € | 186 775 € | 3 |
| I kv 2025 | 28 111 € | 7 085 € | 225 079 € | 3 |
| IV kv 2024 | 27 606 € | 6 585 € | 286 603 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 824 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 163 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 18,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 115 845 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 386 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sulev Rattiste
- Opluss Hambakliinik OÜ Tegelik kasusaaja
- Raisen OÜ Osanik
- Free Heels OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 25 513 | 71 214 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Päästeamet · maksed 19 920 €
- KAITSEMINISTEERIUM · maksed 3 828 €
- Kaitseliit · maksed 890 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 749 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 125 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Multitööriistade ostmine 800 000 €Politsei- ja Piirivalveamet · 02.10.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubVaata kõiki
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.02.2026Kommertspandi avamiskanne K 40030026 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40030026 / 11
-
01.07.2020Muutmiskanne Ä 40030026 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40030026 / 9
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40030026 / 8
-
05.09.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40030026 / 7
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 40030026 / 6
-
15.10.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40030026 / 5
-
06.02.2012Muutmiskanne Ä 40030026 / 4
-
02.02.2012Muutmiskanne Ä 40030026 / M1
-
26.07.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40030026 / 3
-
12.04.2010Esmakanne Ä 40030026
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |