OÜ Inkon
Registrisse kantud 11924196OÜ Inkon (registrikood 11924196) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala lemmikloomade hooldamine (EMTAK 96991). 2025. aasta müügitulu oli 2 650 eurot ja puhaskasum -1 642 eurot, bilansimaht 4 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rein Ariko. Juhatuse liikmed on Tiia Ariko, Rein Ariko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.04.2010 (16 a 6 k) · Papiniidu tn 29, Pärnu linn
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lemmikloomade hooldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -62,0 % | 2024: 64,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -41,4 % | 2024: 48,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 133,3 | 2024: 188,1 |
| Müügitulu kasv | −37,1 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −24,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 650 | 4 215 | 0 | 630 | 15 103 | 10 435 | 9 330 |
| Puhaskasum | -1 642 | 2 714 | -4 140 | -5 948 | 7 494 | 3 091 | 1 255 |
| Käibevara | 4 000 | 5 642 | 3 223 | 7 364 | 16 320 | 10 820 | 9 732 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 000 | 5 642 | 3 223 | 7 364 | 16 320 | 10 820 | 9 732 |
| Kohustised kokku | 30 | 30 | 325 | 325 | 334 | 328 | 331 |
| Omakapital | 3 970 | 5 612 | 2 898 | 7 039 | 15 986 | 10 492 | 9 401 |
| Kasumimarginaal | -62,0 % | 64,4 % | – | -944,1 % | 49,6 % | 29,6 % | 13,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 000 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 30 € · 0,8 %
- Omakapital 3 970 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 133,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2022 | 716 € | 140 € | 0 € | 0 |
II kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 239 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 47 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40030067 / 6
-
18.05.2018Muutmiskanne Ä 40030067 / 5
-
26.04.2018Muutmiskanne Ä 40030067 / M2
-
10.04.2018Muutmiskanne Ä 40030067 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40030067 / 4
-
27.11.2017Muutmiskanne Ä 40030067 / 3
-
15.08.2011Muutmiskanne Ä 40030067 / 2
-
12.04.2010Esmakanne Ä 40030067
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 22.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |