Security Software OÜ
Registrisse kantud 11924368Security Software OÜ (registrikood 11924368) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 12 885 640 eurot ja puhaskasum 196 498 eurot, bilansimaht 6 968 376 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: NEVERHACK SAS. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Jürgen Erm, Aleksei Zjabkin, Anneli Heinsoo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.04.2010 (16 a 6 k) · Veskiposti tn 2, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE101361981 · osakapital 10 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101361981
- Osakapital
- 10 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: 2,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,7 % | 2024: 60,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,6 % | 2024: 4,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +28,2 % | 2024: +11,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 885 640 | 10 055 086 | 9 042 124 | 5 259 087 | 4 334 367 | 4 051 053 | 2 396 996 |
| Puhaskasum | 196 498 | 244 062 | -236 362 | -16 105 | -22 325 | 270 893 | 86 393 |
| Käibevara | 4 609 314 | 5 172 372 | 2 300 633 | 998 752 | 1 005 571 | 1 012 943 | 497 872 |
| Põhivara | 2 359 062 | 3 605 419 | 2 257 555 | 1 849 218 | 1 287 090 | 980 686 | 112 116 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 968 376 | 8 777 791 | 4 558 188 | 2 847 970 | 2 292 661 | 1 993 629 | 609 988 |
| Kohustised kokku | 6 367 084 | 8 372 997 | 4 397 457 | 2 451 477 | 1 886 693 | 1 565 336 | 453 357 |
| Omakapital | 601 292 | 404 794 | 160 731 | 396 493 | 405 968 | 428 293 | 156 631 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2,4 % | -2,6 % | -0,3 % | -0,5 % | 6,7 % | 3,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 609 314 € · 66,1 %
- Põhivara 2 359 062 € · 33,9 %
- Lühiajalised kohustised 5 629 364 € · 80,8 %
- Pikaajalised kohustised 737 720 € · 10,6 %
- Omakapital 601 292 € · 8,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 744 603 € | 451 009 € | 3 144 420 € | 56 |
| II kv 2026 | 626 909 € | 446 494 € | 2 241 836 € | 58 |
| I kv 2026 | 1 184 077 € | 450 167 € | 5 849 037 € | 54 |
| IV kv 2025 | 753 915 € | 494 865 € | 2 914 588 € | 58 |
| III kv 2025 | 601 250 € | 456 332 € | 2 379 353 € | 59 |
| II kv 2025 | 725 019 € | 410 754 € | 2 881 044 € | 56 |
| I kv 2025 | 936 799 € | 368 289 € | 4 891 159 € | 53 |
| IV kv 2024 | 636 630 € | 339 458 € | 3 201 295 € | 44 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 248 201 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 150 336 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 048 140 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 163 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anneli Heinsoo
- Kaldaniidu OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- OÜ Penthouse Tegelik kasusaaja
- Red Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Bauland Tegelik kasusaaja
- E-Statistics OÜ Juhatuse liige
- Greenchemi OÜ Tegelik kasusaaja
-
Rita Käit
- Juhanson OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Osaühing Centralis Tegelik kasusaaja
- E-Statistics OÜ Juhatuse liige
-
Jürgen Erm
- Helgen Consulting OÜ Juhatuse liige
- (ISC)² Estonia Chapter MTÜ Juhatuse liige
- E-Statistics OÜ Juhatuse liige
- Ampermann OÜ Juhatuse liige
- Helgen OÜ Juhatuse liige
-
Ronnie Jaanhold
- BadBlock OÜ Juhatuse liige
- E-Statistics OÜ Juhatuse liige
-
Aleksei Zjabkin
- E-Statistics OÜ Juhatuse liige
- AZInvest OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 20.12.2024
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| E-Statistics OÜ | 100 % | 250 € | 08.12.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
E-Statistics OÜ 100 %
Skeem
LEI 894500Z2KQZMOND8XK49
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Veskiposti tn 2261718 · alates 23.03.2026
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad juhatused · Info ja side (EMTAK 62) 6 tk
- 5. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 35 058 693 €
- 11. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 3 687 961 €
- 22. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 62) 12 885 640 €
- 26. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 9 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 687 961 | 3 079 208 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitsevägi · maksed 1 884 789 €
- Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus · maksed 630 475 €
- Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · maksed 470 213 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 239 198 €
- SA Pärnu Haigla · maksed 147 242 €
- Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · maksed 68 324 €
Riigihanked
35 lepingut 5 aastaga · 11 823 983 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 23.09.2026
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 21.07.2026
-
Infosüsteemide turvalisuse testimine 12 660 000 €Riigi Infosüsteemi Amet · 29.06.2026 · 5 osa · raamleping
-
Turbetarkvara litsentsid ja tootetugi 5 000 000 €Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 08.06.2026 · 2 osa · raamleping
-
Küberturvalisuse lahenduste litsentsid 1 500 000 €Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · 29.05.2026 · raamleping
-
Trellix litsentside pikendamine 271 800 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 28.05.2026
-
Infosüsteemide turvatestimise raamhange 150 000 €Transpordiamet · 25.05.2026 · raamleping
-
Küberturbe keskuse teenus 1 598 246 €sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 06.05.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubNEVERHACK Estonia on juhtiv küberturvalisuse ettevõte, mis pakub küberturbe lahendusi nii era- kui ka avaliku sektori klientidele.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.12.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / 39
-
17.12.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / 38
-
01.10.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40030092 / 37
-
25.09.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / 36
-
24.09.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / 35
-
24.09.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / M12
-
20.09.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / M11
-
20.06.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / 34
-
17.06.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / M10
-
30.05.2024Muutmiskanne Ä 40030092 / 33
-
06.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40030092 / 32
-
04.12.2023Muutmiskanne Ä 40030092 / 31
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |