FERCOM BALTIC OÜ
Registrisse kantud 11930044FERCOM BALTIC OÜ (registrikood 11930044) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tehniline katsetamine ja analüüs (EMTAK 71209). 2025. aasta müügitulu oli 190 252 eurot ja puhaskasum 55 135 eurot, bilansimaht 168 827 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaja Salo. Juhatuse liikmed on Kai Heikki Salo, Kaja Salo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.04.2010 (16 a 5 k) · Põhja pst 5, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE101400512 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101400512
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 29,0 % | 2024: 13,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 39,0 % | 2024: 16,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,6 % | 2024: 93,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 5,2 |
| Müügitulu kasv | +14,5 % | 2024: −13,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 190 252 | 166 116 | 191 118 | 171 039 | 196 565 | 238 002 | 176 702 |
| Puhaskasum | 55 135 | 22 348 | 59 469 | 41 101 | 82 883 | 115 149 | 59 364 |
| Käibevara | 59 132 | 47 507 | 90 389 | 87 116 | 134 465 | 120 467 | 54 164 |
| Põhivara | 109 695 | 94 177 | 103 114 | 118 497 | 137 887 | 150 264 | 212 344 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 168 827 | 141 684 | 193 503 | 205 613 | 272 352 | 270 731 | 266 508 |
| Kohustised kokku | 27 606 | 9 099 | 19 288 | 26 695 | 32 271 | 35 608 | 90 321 |
| Omakapital | 141 221 | 132 585 | 174 215 | 178 918 | 240 081 | 235 123 | 176 187 |
| Kasumimarginaal | 29,0 % | 13,5 % | 31,1 % | 24,0 % | 42,2 % | 48,4 % | 33,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 59 132 € · 35,0 %
- Põhivara 109 695 € · 65,0 %
- Lühiajalised kohustised 14 467 € · 8,6 %
- Pikaajalised kohustised 13 139 € · 7,8 %
- Omakapital 141 221 € · 83,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 645 € | 4 291 € | 49 276 € | 0 |
| II kv 2026 | 8 402 € | 4 150 € | 46 894 € | 0 |
| I kv 2026 | 8 997 € | 5 070 € | 36 290 € | 0 |
| IV kv 2025 | 9 719 € | 5 510 € | 41 154 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 921 € | 6 286 € | 51 527 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 720 € | 5 228 € | 54 257 € | 0 |
| I kv 2025 | 9 406 € | 5 735 € | 39 130 € | 0 |
| IV kv 2024 | 9 094 € | 6 306 € | 35 856 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 548 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 430 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 31,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 425 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40028958 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40028958 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40028958 / 6
-
15.12.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40028958 / 5
-
11.07.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40028958 / 4
-
30.12.2011Muutmiskanne Ä 40028958 / 3
-
22.11.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40028958 / 2
-
22.04.2010Esmakanne Ä 40028958
-
25.03.2010Esmakanne Ä 40028958 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 28.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |