Sanitex OÜ
Registrisse kantud 11931003Sanitex OÜ (registrikood 11931003) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Rae küla, tegevusala toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46171). 2025. aasta müügitulu oli 277 964 070 eurot ja puhaskasum -5 481 145 eurot, bilansimaht 92 251 668 eurot. Ettevõtte ainuomanik on UAB SANITEX. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Marijus Jankūnas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.04.2010 (16 a 5 k) · Graniidi tee 1, Rae küla, 75310
Registriandmed KMKR EE101376895 · osakapital 840 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101376895
- Osakapital
- 840 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- 19 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,0 % | 2024: -2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -16,9 % | 2024: -50,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,2 % | 2024: 14,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −1,8 % | 2024: +6,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 277 964 070 | 283 122 667 | 265 623 338 | 259 442 478 | 239 607 831 | 223 676 440 | 215 534 049 |
| Puhaskasum | -5 481 145 | -6 551 596 | -5 030 152 | -3 158 412 | -422 373 | -559 323 | -1 506 378 |
| Käibevara | 47 808 184 | 41 632 832 | 40 690 636 | 39 593 801 | 34 156 566 | 31 836 851 | 32 778 120 |
| Põhivara | 44 443 484 | 46 446 400 | 49 153 547 | 51 984 678 | 42 858 209 | 20 298 832 | 22 450 944 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 92 251 668 | 88 079 232 | 89 844 183 | 91 578 479 | 77 014 775 | 52 135 683 | 55 229 064 |
| Kohustised kokku | 59 746 725 | 75 093 144 | 70 306 499 | 88 710 643 | 70 988 527 | 50 697 062 | 53 231 120 |
| Omakapital | 32 504 943 | 12 986 088 | 19 537 684 | 2 867 836 | 6 026 248 | 1 438 621 | 1 997 944 |
| Kasumimarginaal | -2,0 % | -2,3 % | -1,9 % | -1,2 % | -0,2 % | -0,3 % | -0,7 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 280 554 573 | 287 096 814 | 269 374 738 | 264 823 218 | 244 416 539 | 226 147 586 | 218 900 931 |
| Puhaskasum | -7 523 375 | -8 589 082 | -5 951 056 | -5 407 938 | -2 034 495 | -2 176 885 | -3 844 696 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 76 803 357 | 74 213 440 | 78 507 624 | 81 102 638 | 67 957 362 | 44 923 199 | 49 598 139 |
| Kohustised kokku | 61 414 927 | 76 301 635 | 72 006 737 | 90 350 695 | 71 797 481 | 51 738 823 | 54 236 878 |
| Omakapital | 15 388 430 | -2 088 195 | 6 500 887 | -9 248 057 | -3 840 119 | -6 815 624 | -4 638 739 |
| Töötajaid | 549 | 566 | 494 | 471 | 417 | 366 | 403 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 808 184 € · 51,8 %
- Põhivara 44 443 484 € · 48,2 %
- Lühiajalised kohustised 42 521 725 € · 46,1 %
- Pikaajalised kohustised 17 225 000 € · 18,7 %
- Omakapital 32 504 943 € · 35,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 48,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46171 Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus põhitegevus 225 684 160 €
-
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus 38 251 284 €
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused 10 458 330 €
-
77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 2 028 774 €
-
46501 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük 1 506 081 €
-
52101 Kaubaladude töö 35 441 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 37 191 954 € | 1 001 693 € | 91 651 969 € | 354 |
| II kv 2026 | 33 963 071 € | 948 632 € | 83 510 420 € | 353 |
| I kv 2026 | 30 924 955 € | 1 007 769 € | 80 179 289 € | 319 |
| IV kv 2025 | 33 701 104 € | 1 040 321 € | 81 464 429 € | 335 |
| III kv 2025 | 39 170 662 € | 1 089 844 € | 93 072 554 € | 338 |
| II kv 2025 | 33 499 310 € | 1 074 574 € | 88 876 953 € | 359 |
| I kv 2025 | 31 285 082 € | 1 016 951 € | 84 238 770 € | 349 |
| IV kv 2024 | 32 909 465 € | 953 546 € | 87 420 719 € | 345 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 397 318 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 333 898 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 2,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 30 550 656 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 814 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Stanislaw Michniewicz
- Baltic Logistic Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- Officeday Estonia OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marijus Jankūnas
- Baltic Logistic Solutions OÜ Juhatuse liige
- Officeday Estonia OÜ Juhatuse liige
- Madiana OÜ Juhatuse liige
Varasemad isikud (1)
- UAB SANITEX · Osanik · kuni 06.10.2026
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Baltic Logistic Solutions OÜ | 100 % | 25 000 € | 16.08.2023 | 12 366 747 €2025 |
| Madiana OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Madiana OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (19)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Tuisu tn 30L.ÕV.HA-55101 · alates 13.12.2021
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Graniidi tee 1L.ÕV/326500 · alates 02.07.2015
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Vahuri tn 2L.ÕV/325600 · alates 03.12.2014
Toidukäitlejate register (PTA)
-
-
Hulgikaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Hulgikaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Rae vald 5 481 145 €
- 3. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Rae vald 277 964 070 €
- 4. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Rae vald 277 964 070 €
- 6. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Rae vald 92 251 668 €
- 6. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · 250 ja rohkem töötajat 803 364 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 1 481 |
| Müük avalikule sektorile | 854 305 | 825 850 |
| Toetused kokku | 0 | 1 481 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Vangla · maksed 118 537 €
- Viru Vangla · maksed 70 345 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 61 599 €
- Päästeamet · maksed 57 201 €
- Tallinna Lastekodu · maksed 42 716 €
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 42 337 €
Riigihanked
44 lepingut 5 aastaga · 10 258 183 € ilma raamlepinguteta-
Värskete piimatoodete soetus 2 025 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 30.09.2026
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 28.09.2026 · 3 osa · raamleping
-
Põltsamaa Haldus · 10.09.2026
-
Lüganuse Vallavalitsus · 28.08.2026 · 3 osa
-
Bakaalkaupade ostmine 230 000 €Sihtasutus Tallinna Lastehaigla · 16.06.2026 · 2 osa · raamleping
-
Erinevate toiduainete ja jookide soetus 1 973 178 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 29.04.2026
-
Jõgeva Vallavalitsus · 28.04.2026
-
Toiduainete ostmine 2 000 000 €Sihtasutus Tehvandi Spordikeskus · 14.04.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.10.2026Osanike andmed muutusid
-
06.10.2026ui.event.capital_changed
-
05.10.2026Muutmiskanne Ä 10143160 / 33
-
06.10.2025Muutmiskanne Ä 10143160 / 32
-
25.03.2025Muutmiskanne Ä 10143160 / 31
-
23.12.2024Muutmiskanne Ä 10143160 / 30
-
18.12.2024Muutmiskanne Ä 10143160 / 29
-
04.10.2023Muutmiskanne Ä 10143160 / 28
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10143160 / 27
-
03.03.2023Muutmiskanne Ä 10143160 / 26
-
26.09.2022Muutmiskanne Ä 10143160 / 25
-
05.04.2022Muutmiskanne Ä 10143160 / 24
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 08.05.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 20.05.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |