1024 OÜ
Registrisse kantud 119355211024 OÜ (registrikood 11935521) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 7 964 eurot ja puhaskasum 335 eurot, bilansimaht 3 134 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tanel Tõnnisson. Juhatuse liige on Tanel Tõnnisson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.05.2010 (16 a 5 k) · Pae tn 25, Tallinn, 11414
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.08–31.07
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.08 – 31.07
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,2 % | 2024: 7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,7 % | 2024: 6,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +147,0 % | 2024: −29,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 964 | 3 224 | 4 571 | 15 101 | 4 333 | 6 906 | 11 792 |
| Puhaskasum | 335 | 243 | 52 | 12 989 | 1 775 | 4 744 | 7 754 |
| Käibevara | 2 278 | 2 229 | 815 | 8 740 | 9 257 | 11 087 | 5 374 |
| Põhivara | 856 | 1 311 | 2 072 | 2 220 | 1 834 | 2 025 | 3 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 134 | 3 540 | 2 887 | 10 960 | 11 091 | 13 112 | 8 374 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 134 | 3 540 | 2 887 | 10 960 | 11 091 | 13 112 | 8 374 |
| Kasumimarginaal | 4,2 % | 7,5 % | 1,1 % | 86,0 % | 41,0 % | 68,7 % | 65,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 278 € · 72,7 %
- Põhivara 856 € · 27,3 %
- Omakapital 3 134 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 221 € | 67 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 1 154 € | 187 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 750 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 739 € | 47 € | 0 € | 0 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 74 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 30,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10143469 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10143469 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10143469 / 5
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10143469 / 4
-
08.10.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10143469 / 3
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 10143469 / 2
-
04.05.2010Esmakanne Ä 10143469
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 31.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |