OÜ BEPCO
Registrisse kantud 11939016OÜ BEPCO (registrikood 11939016) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad (EMTAK 52269). 2025. aasta müügitulu oli 5 738 036 eurot ja puhaskasum 488 722 eurot, bilansimaht 15 079 111 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: IFCO SYSTEMS GMBH. Juhatuse liikmed on Margus Ärm, Cornelius Antor, Daniel Jürgen Schellenberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2010 (16 a 5 k) · Liivalao tn 11, Tallinn, 11216
Registriandmed KMKR EE101449683 · osakapital 6 089 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101449683
- Osakapital
- 6 089 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,5 % | 2024: 20,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,2 % | 2024: 37,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,3 % | 2024: 22,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +14,6 % | 2024: +13,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 738 036 | 5 005 874 | 4 427 651 | 3 718 238 | 2 857 432 | 1 968 509 | 1 837 924 |
| Puhaskasum | 488 722 | 1 016 140 | 585 279 | 249 584 | 265 385 | 101 751 | 146 673 |
| Käibevara | 821 038 | 1 238 037 | 761 612 | 1 138 695 | 751 765 | 365 557 | 439 763 |
| Põhivara | 14 258 073 | 10 781 362 | 10 108 435 | 9 551 981 | 8 251 674 | 5 428 575 | 4 749 761 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 079 111 | 12 019 399 | 10 870 047 | 10 690 676 | 9 003 439 | 5 794 132 | 5 189 524 |
| Kohustised kokku | 11 861 817 | 9 290 827 | 8 475 513 | 8 881 421 | 7 443 768 | 4 499 846 | 3 996 989 |
| Omakapital | 3 217 294 | 2 728 572 | 2 394 534 | 1 809 255 | 1 559 671 | 1 294 286 | 1 192 535 |
| Kasumimarginaal | 8,5 % | 20,3 % | 13,2 % | 6,7 % | 9,3 % | 5,2 % | 8,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 821 038 € · 5,4 %
- Põhivara 14 258 073 € · 94,6 %
- Lühiajalised kohustised 3 798 928 € · 25,2 %
- Pikaajalised kohustised 8 062 889 € · 53,5 %
- Omakapital 3 217 294 € · 21,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 78,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
52269 Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad põhitegevus 3 654 033 €
-
77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 2 084 003 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 239 299 € | 100 220 € | 1 990 910 € | 17 |
| II kv 2026 | 346 193 € | 236 369 € | 2 771 515 € | 18 |
| I kv 2026 | 191 975 € | 70 851 € | 1 841 440 € | 15 |
| IV kv 2025 | 193 818 € | 75 352 € | 1 620 219 € | 16 |
| III kv 2025 | 212 190 € | 78 720 € | 2 609 844 € | 14 |
| II kv 2025 | 227 299 € | 103 819 € | 3 508 256 € | 14 |
| I kv 2025 | 246 199 € | 121 856 € | 2 593 167 € | 15 |
| IV kv 2024 | 165 727 € | 69 671 € | 1 708 359 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 79 766 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 33 407 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 663 637 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 779 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margus Ärm
- Ringo Eco OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Lastekodu tn 23 // Tartu mnt 52 korteriühistu Juhatuse liige
- Ysa Finance OÜ Juhatuse liige
- Friad Catipal OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ PM Tootmine Tegelik kasusaaja
- OÜ Rostock Capital Osanik
- OÜ Alladin Holding Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 127 430 €
- 27. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 34 909 €
- 27. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 5 738 036 €
- 30. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 15 079 111 €
- 40. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 488 722 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 127 430 |
| Toetused kokku | 127 430 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 127 430 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.06.2026Muutmiskanne Ä 10143724 / 32
-
20.12.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10143724 / 31
-
26.09.2024Muutmiskanne Ä 10143724 / 30
-
21.03.2024Muutmiskanne Ä 10143724 / 29
-
29.04.2022Kommertspandi avamiskanne K 10143724 / 28
-
12.11.2021Kommertspandi avamiskanne K 10143724 / 27
-
09.11.2021Kommertspandi avamiskanne K 10143724 / M4
-
30.07.2020Kommertspandi avamiskanne K 10143724 / 26
-
11.09.2018Muutmiskanne Ä 10143724 / 25
-
05.03.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10143724 / 21
-
05.03.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10143724 / 22
-
05.03.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10143724 / 23
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 08.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |