First Pharma OÜ
Registrisse kantud 11941125First Pharma OÜ (registrikood 11941125) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük (EMTAK 46461). 2025. aasta müügitulu oli 4 875 857 eurot ja puhaskasum 148 763 eurot, bilansimaht 957 568 eurot. Juhatuse liikmed on Ain Kaljurand, Lauri Leemet. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.05.2010 (16 a 5 k) · Härgmäe tn 20, Tallinn, 13525
Registriandmed KMKR EE101394327 · osakapital 2 589 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101394327
- Osakapital
- 2 589 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,1 % | 2024: 4,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 65,8 % | 2024: 98,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,6 % | 2024: 26,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −13,1 % | 2024: +7,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 875 857 | 5 609 729 | 5 240 425 | 5 138 231 | 4 239 209 | 4 595 381 | 3 107 916 |
| Puhaskasum | 148 763 | 226 227 | 253 201 | 177 850 | 112 941 | 147 290 | 29 848 |
| Käibevara | 939 893 | 837 778 | 886 964 | 794 476 | 655 311 | 618 637 | 464 818 |
| Põhivara | 17 675 | 15 808 | 28 028 | 40 248 | 52 468 | 8 680 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 957 568 | 853 586 | 914 992 | 834 724 | 707 779 | 627 317 | 464 818 |
| Kohustised kokku | 731 315 | 624 096 | 658 943 | 654 026 | 560 401 | 469 448 | 360 053 |
| Omakapital | 226 253 | 229 490 | 256 049 | 180 698 | 147 378 | 157 869 | 104 765 |
| Kasumimarginaal | 3,1 % | 4,0 % | 4,8 % | 3,5 % | 2,7 % | 3,2 % | 1,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 939 893 € · 98,2 %
- Põhivara 17 675 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 731 315 € · 76,4 %
- Omakapital 226 253 € · 23,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 38 892 € | 54 062 € | 1 467 696 € | 7 |
| II kv 2026 | 46 003 € | 48 953 € | 2 243 851 € | 9 |
| I kv 2026 | 42 017 € | 48 886 € | 2 210 394 € | 9 |
| IV kv 2025 | 12 197 € | 45 852 € | 2 033 049 € | 8 |
| III kv 2025 | 42 585 € | 50 718 € | 2 103 073 € | 7 |
| II kv 2025 | 41 359 € | 55 070 € | 1 863 661 € | 8 |
| I kv 2025 | 55 967 € | 53 887 € | 1 932 964 € | 7 |
| IV kv 2024 | 46 466 € | 49 916 € | 1 949 931 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 964 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 18 021 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 139,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 489 232 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 951 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Leemet
- Pharma Trade OÜ Osanik
- Markstein OÜ Tegelik kasusaaja
- Nubitek OÜ Tegelik kasusaaja
- MEDLAR OÜ Osanik
-
Ain Kaljurand
- Pharma Trade OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing MAIN SÜSTEEMID Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 27.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Pharma Trade OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISRavimiamet
-
Hulgimüük · Hum- ja vet ravimid Härgmäe tn 20656 · alates 01.09.2010
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 801 236 | 1 003 154 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 244 146 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 183 403 €
- Tervisekassa · maksed 161 875 €
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 121 666 €
- Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 24 033 €
- SA Ida-Viru Keskhaigla · maksed 15 811 €
Riigihanked
89 lepingut 5 aastaga · 1 584 379 € ilma raamlepinguteta-
Loomade ravis kasutatavad humaanravimid 242 000 €Eesti Maaülikool · 07.09.2026 · raamleping
-
Müügiloata ravimid 306 000 €sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 18.06.2026 · 16 osa · raamleping
-
Aktsiaselts Rakvere Haigla · 17.06.2026 · 2 osa · raamleping
-
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 08.06.2026 · raamleping
-
Süsteemsed hormoonpreparaadid 7 456 €sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 05.06.2026 · raamleping
-
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 12.05.2026 · raamleping
-
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 12.05.2026 · 5 osa · raamleping
-
Kontrastained 20 000 €sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 11.05.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.02.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10143899 / 20
-
14.01.2026Kommertspandi avamiskanne K 10143899 / 19
-
16.01.2023Kommertspandi avamiskanne K 10143899 / M4
-
16.01.2023Kommertspandi avamiskanne K 10143899 / 18
-
28.01.2021Kommertspandi avamiskanne K 10143899 / 17
-
27.01.2021Kommertspandi avamiskanne K 10143899 / M3
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 10143899 / 16
-
29.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10143899 / 15
-
11.08.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10143899 / 14
-
13.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10143899 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10143899 / 12
-
27.09.2017Muutmiskanne Ä 10143899 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |