Florentes OÜ
Registrisse kantud 11943590Florentes OÜ (registrikood 11943590) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiviõli linn, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). 2025. aasta müügitulu oli 12 737 eurot ja puhaskasum 436 eurot, bilansimaht 2 965 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Julia Rovenskaja. Juhatuse liige on Kristina Rovenskaja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.05.2010 (16 a 4 k) · Turu tn 6, Kiviõli linn, 43125
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,4 % | 2024: -7,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,7 % | 2024: -12,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +194,1 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 737 | 4 331 | 0 | 12 600 | 7 584 | 13 241 | 22 026 |
| Puhaskasum | 436 | -313 | 234 | 42 | 48 | -37 | 254 |
| Käibevara | 2 965 | 2 529 | 2 842 | 2 608 | 8 786 | 8 786 | 8 560 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 965 | 2 529 | 2 842 | 2 608 | 8 786 | 8 786 | 8 560 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 777 | 2 826 | 2 563 |
| Omakapital | 2 965 | 2 529 | 2 842 | 2 608 | 6 009 | 5 960 | 5 997 |
| Kasumimarginaal | 3,4 % | -7,2 % | – | 0,3 % | 0,6 % | -0,3 % | 1,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 965 € · 100,0 %
- Omakapital 2 965 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 193 € | 193 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 578 € | 578 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 578 € | 578 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 578 € | 578 € | 0 € | 1 |
| I kv 2022 | 578 € | 578 € | 0 € | 1 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 64 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 64 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Julia Rovenskaja
- JR Planner OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kristina Rovenskaja
- JR Planner OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTuru tn 6, Kiviõli linn, 43125
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40030591 / 9
-
28.03.2023Muutmiskanne Ä 40030591 / 8
-
18.10.2021Muutmiskanne Ä 40030591 / 7
-
06.02.2020Muutmiskanne Ä 40030591 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40030591 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 40030591 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40030591 / 3
-
24.10.2012Muutmiskanne Ä 40030591 / 2
-
28.01.2012Muutmiskanne Ä 40030591 / M1
-
20.05.2010Esmakanne Ä 40030591
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 12.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 07.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |