Põderlaid OÜ
Registrisse kantud 11945301Põderlaid OÜ (registrikood 11945301) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muu veislaste ja pühvlikasvatus (EMTAK 01421). 2025. aasta müügitulu oli 168 861 eurot ja puhaskasum 48 817 eurot, bilansimaht 1 403 621 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jan Pulk. Juhatuse liige on Jan Pulk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.05.2010 (16 a 4 k) · Lille tn 26/2, Pärnu linn, 80034
Registriandmed KMKR EE101620583 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101620583
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- Tegevusload
- 3 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,9 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,8 % | 2024: 4,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,1 % | 2024: 21,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +34,7 % | 2024: +12,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 168 861 | 125 344 | 111 375 | 137 083 | 88 407 | 61 271 | 44 445 |
| Puhaskasum | 48 817 | 14 554 | 31 188 | 90 730 | 62 470 | 14 594 | 34 278 |
| Käibevara | 110 026 | 83 878 | 72 969 | 112 843 | 127 981 | 86 827 | 93 104 |
| Põhivara | 1 293 595 | 1 335 386 | 1 038 404 | 362 413 | 259 497 | 158 280 | 154 182 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 403 621 | 1 419 264 | 1 111 373 | 475 256 | 387 478 | 245 107 | 247 286 |
| Kohustised kokku | 1 050 819 | 1 115 279 | 821 942 | 217 326 | 220 278 | 140 377 | 157 150 |
| Omakapital | 352 802 | 303 985 | 289 431 | 257 930 | 167 200 | 104 730 | 90 136 |
| Kasumimarginaal | 28,9 % | 11,6 % | 28,0 % | 66,2 % | 70,7 % | 23,8 % | 77,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 110 026 € · 7,8 %
- Põhivara 1 293 595 € · 92,2 %
- Lühiajalised kohustised 130 145 € · 9,3 %
- Pikaajalised kohustised 920 674 € · 65,6 %
- Omakapital 352 802 € · 25,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 74,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01421 Muu veislaste ja pühvlikasvatus põhitegevus 131 296 €
-
01192 Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus 18 255 €
-
01621 Loomakasvatuse abitegevused 8 940 €
-
77311 Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 6 000 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 200 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 301 € | 2 428 € | 14 922 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 108 € | 3 260 € | 9 800 € | 2 |
| I kv 2026 | 16 109 € | 3 898 € | 64 062 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 307 € | 2 899 € | 32 451 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 691 € | 2 317 € | 31 064 € | 2 |
| II kv 2025 | 9 742 € | 3 315 € | 48 124 € | 2 |
| I kv 2025 | 10 296 € | 5 133 € | 55 295 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 665 € | 2 580 € | 1 250 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 767 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 809 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 974 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 778 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jan Pulk
- Andla ja Pulk Haldus OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Metsaküla Rannaniit Tegelik kasusaaja
- J.Pulk ja Pojad OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLille tn 26/2, Pärnu linn, 80034
Tegevusload ja registreeringud (3)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/520899 · alates 27.12.2023 · kuni 31.12.2026
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/521163 · alates 29.01.2024 · kuni 31.12.2040
-
Vee erikasutus HoidlaL.VV/332736 · alates 02.11.2020
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 21 811 | 68 449 |
| Müük avalikule sektorile | 143 | – |
| Toetused kokku | 21 811 | 68 449 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 21 811 €
- Maaelu Teadmuskeskus · maksed 143 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30047852 / 7
-
02.02.2022Muutmiskanne Ä 30047852 / 6
-
27.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30047852 / 5
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30047852 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30047852 / 3
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 30047852 / 2
-
28.02.2014Muutmiskanne Ä 30047852
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 40030618 / 2
-
26.10.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 40030618 / M1
-
25.05.2010Esmakanne Ä 40030618
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |