Mediq Eesti OÜ
Registrisse kantud 11946246Mediq Eesti OÜ (registrikood 11946246) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). 2025. aasta müügitulu oli 17 827 822 eurot ja puhaskasum 42 536 eurot, bilansimaht 4 841 654 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mediq International B.V. Juhatuse liikmed on Priit Paiste, Saija Heini Maria Kotkas, Thorbjorn Hjarndal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.05.2010 (16 a 4 k) · Väljaotsa tn 2, Saue linn, 76505
Registriandmed KMKR EE101378165 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101378165
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: 1,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,6 % | 2024: 11,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,8 % | 2024: 50,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +7,2 % | 2024: +0,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 827 822 | 16 631 551 | 16 585 144 | 17 206 597 | 17 470 479 | 15 312 891 | 13 326 029 |
| Puhaskasum | 42 536 | 313 364 | 137 010 | 566 977 | 256 266 | 493 638 | 363 459 |
| Käibevara | 4 721 663 | 5 113 730 | 4 535 084 | 4 398 981 | 4 203 087 | 3 868 445 | 3 273 649 |
| Põhivara | 119 991 | 153 733 | 258 208 | 365 182 | 393 738 | 250 889 | 255 602 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 841 654 | 5 267 463 | 4 793 292 | 4 764 163 | 4 596 825 | 4 119 334 | 3 529 251 |
| Kohustised kokku | 2 139 113 | 2 607 458 | 2 246 651 | 2 154 532 | 2 354 171 | 1 832 946 | 1 636 501 |
| Omakapital | 2 702 541 | 2 660 005 | 2 546 641 | 2 609 631 | 2 242 654 | 2 286 388 | 1 892 750 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 1,9 % | 0,8 % | 3,3 % | 1,5 % | 3,2 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 721 663 € · 97,5 %
- Põhivara 119 991 € · 2,5 %
- Lühiajalised kohustised 2 139 113 € · 44,2 %
- Omakapital 2 702 541 € · 55,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 745 623 € | 221 549 € | 7 148 548 € | 47 |
| II kv 2026 | 772 541 € | 234 283 € | 7 498 105 € | 48 |
| I kv 2026 | 713 936 € | 214 375 € | 7 361 207 € | 46 |
| IV kv 2025 | 780 512 € | 220 312 € | 7 747 625 € | 47 |
| III kv 2025 | 701 486 € | 219 458 € | 6 956 943 € | 45 |
| II kv 2025 | 749 092 € | 258 471 € | 7 232 539 € | 45 |
| I kv 2025 | 683 014 € | 212 133 € | 7 670 126 € | 46 |
| IV kv 2024 | 701 642 € | 199 857 € | 7 198 171 € | 45 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 248 541 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 73 850 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 29,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 382 849 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 022 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Priit Paiste
- CoomorLander OÜ Tegelik kasusaaja
- Anthus Invest OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Kollane tn 7 korteriühistu Juhatuse liige
- Keila Jahiselts Tegelik kasusaaja
- OÜ Vilde SPV Tegelik kasusaaja
- MTÜ M-RING Juhatuse liige
- Osaühing PUIDUABI Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Hulgikaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Saue vald 12 728 070 €
- 4. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Saue vald 5 969 799 €
- 11. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Saue vald 17 827 822 €
- 15. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Saue vald 17 827 822 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 45 813 | 345 004 |
| Müük avalikule sektorile | 5 923 986 | 8 653 788 |
| Toetused kokku | 45 813 | 345 004 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 1 697 301 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 1 401 404 €
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 551 803 €
- Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 307 618 €
- SA Viljandi Haigla · maksed 246 630 €
- SA Pärnu Haigla · maksed 213 782 €
Riigihanked
223 lepingut 5 aastaga · 2 255 535 € ilma raamlepinguteta-
Meditsiinitarvikud 1 000 000 €Eesti Maaülikool · 24.09.2026 · raamleping
-
Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla · 24.09.2026 · 2 osa · raamleping
-
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 21.09.2026 · 2 osa · raamleping
-
sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 18.09.2026 · 3 osa · raamleping
-
AS Koeru Hooldekeskus · 17.09.2026
-
sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 17.09.2026 · 3 osa · raamleping
-
Sidematerjal 23 171 €sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 17.09.2026 · raamleping
-
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 10.09.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubMediq on rahvusvaheline ettevote, mis muub laias valikus meditsiini- ja laboriseadmeid ning - tarvikuid
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2025Muutmiskanne Ä 10144258 / 20
-
07.04.2025Muutmiskanne Ä 10144258 / M6
-
22.09.2024Muutmiskanne Ä 10144258 / 19
-
06.06.2024Muutmiskanne Ä 10144258 / 18
-
19.12.2023Muutmiskanne Ä 10144258 / 17
-
06.09.2023Muutmiskanne Ä 10144258 / 16
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10144258 / 15
-
21.08.2023Muutmiskanne Ä 10144258 / M5
-
05.10.2021Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10144258 / 14
-
09.09.2021Muutmiskanne Ä 10144258 / 13
-
17.10.2019Muutmiskanne Ä 10144258 / 12
-
15.10.2019Muutmiskanne Ä 10144258 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 12.09.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 18.08.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |