Interrobang OÜ
Registrisse kantud 11948274Interrobang OÜ (registrikood 11948274) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 49 568 eurot ja puhaskasum -25 118 eurot, bilansimaht 45 419 eurot. Juhatuse liikmed on Kristel Uus, Eve Tamm-Hinno, Koit Uus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.05.2010 (16 a 4 k) · Rävala pst 19, Tallinn, 10143
Registriandmed KMKR EE101372381 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101372381
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -50,7 % | 2024: -65,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -230,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -26,0 % | 2024: 8,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +5,6 % | 2024: −28,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 49 568 | 46 933 | 65 948 | 128 286 | 104 402 | 103 691 | 87 570 |
| Puhaskasum | -25 118 | -30 715 | -14 291 | 22 221 | -71 546 | -58 381 | -59 031 |
| Käibevara | 23 947 | 127 090 | 148 707 | 84 962 | 62 274 | 47 286 | 22 543 |
| Põhivara | 21 472 | 26 651 | 62 663 | 140 528 | 1 096 741 | 1 004 734 | 1 049 555 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 419 | 153 741 | 211 370 | 225 490 | 1 159 015 | 1 052 020 | 1 072 098 |
| Kohustised kokku | 57 217 | 140 421 | 167 335 | 167 165 | 1 122 911 | 944 370 | 1 064 192 |
| Omakapital | -11 798 | 13 320 | 44 035 | 58 325 | 36 104 | 107 650 | 7 906 |
| Kasumimarginaal | -50,7 % | -65,4 % | -21,7 % | 17,3 % | -68,5 % | -56,3 % | -67,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 947 € · 52,7 %
- Põhivara 21 472 € · 47,3 %
- Lühiajalised kohustised 22 632 € · 49,8 %
- Pikaajalised kohustised 34 585 € · 76,1 %
- Omakapital -11 798 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 126,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 058 € | 3 290 € | 10 404 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 744 € | 2 803 € | 11 147 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 280 € | 2 873 € | 15 508 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 508 € | 2 800 € | 10 308 € | 2 |
| III kv 2025 | 3 536 € | 2 872 € | 10 038 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 655 € | 2 805 € | 21 297 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 697 € | 2 797 € | 24 408 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 703 € | 2 006 € | 38 750 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 353 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 097 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 81,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 39,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 468 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 109 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Koit Uus
- Aktsiaselts ORU ÄRI Tegelik kasusaaja
- AS EKE Tegelik kasusaaja
- OÜ Tornimäe Ärikeskus Tegelik kasusaaja
- osaühing Uuemõisa Autokeskus Tegelik kasusaaja
- Osaühing Senor Kinnisvara Tegelik kasusaaja
- Osaühing Üürivara Tegelik kasusaaja
- Oma Korterid OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing Maali Üürimaja Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: INVESTEERINGUTE HOOLDUSE OÜ
- OÜ Tondi Tennisekeskus Osanik
- osaühing Uuemõisa Autokeskus Osanik
- Osaühing Üürivara Osanik
- Oma Korterid OÜ Osanik
- osaühing Maali Üürimaja Osanik
- MP 31 OÜ Osanik
-
Eve Tamm-Hinno
- Linnamäe Arenguselts Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Investeeringute Hoolduse OÜ 14,80 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 13 884 | 34 354 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Lääne-Nigula Vallavalitsus · maksed 11 670 €
- OÜ Maali Üürimaja · maksed 2 064 €
- Haapsalu Kutsehariduskeskus · maksed 150 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10144426 / 14
-
03.04.2023Muutmiskanne Ä 10144426 / 13
-
27.03.2023Muutmiskanne Ä 10144426 / 12
-
27.03.2023Muutmiskanne Ä 10144426 / M3
-
22.04.2021Muutmiskanne Ä 10144426 / 11
-
08.12.2020Muutmiskanne Ä 10144426 / 10
-
07.12.2020Muutmiskanne Ä 10144426 / M2
-
20.11.2020Muutmiskanne Ä 10144426 / 9
-
04.02.2019Muutmiskanne Ä 10144426 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10144426 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10144426 / 6
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10144426 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |