OÜ Avitar
Registrisse kantud 11956569OÜ Avitar (registrikood 11956569) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Viiratsi alevik, tegevusala eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus (EMTAK 87301). 2025. aasta müügitulu oli 853 126 eurot ja puhaskasum 132 876 eurot, bilansimaht 741 572 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merike Siht. Juhatuse liige on Merike Siht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.06.2010 (16 a 4 k) · Mõnnaste tee 2, Viiratsi alevik, 70104
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,6 % | 2024: 21,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,1 % | 2024: 34,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,5 % | 2024: 74,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +6,8 % | 2024: +4,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 853 126 | 799 033 | 762 248 | 589 846 | 544 693 | 494 320 | 418 095 |
| Puhaskasum | 132 876 | 173 585 | 149 688 | 16 266 | 66 143 | 102 874 | 88 608 |
| Käibevara | 195 984 | 109 965 | 108 888 | 46 882 | 78 500 | 61 598 | 73 166 |
| Põhivara | 545 588 | 557 726 | 572 891 | 517 650 | 484 956 | 486 062 | 437 678 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 741 572 | 667 691 | 681 779 | 564 532 | 563 456 | 547 660 | 510 844 |
| Kohustised kokku | 189 416 | 168 412 | 226 254 | 205 411 | 183 488 | 200 960 | 236 854 |
| Omakapital | 552 156 | 499 279 | 455 525 | 359 121 | 379 968 | 346 700 | 273 990 |
| Kasumimarginaal | 15,6 % | 21,7 % | 19,6 % | 2,8 % | 12,1 % | 20,8 % | 21,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 195 984 € · 26,4 %
- Põhivara 545 588 € · 73,6 %
- Lühiajalised kohustised 89 416 € · 12,1 %
- Pikaajalised kohustised 100 000 € · 13,5 %
- Omakapital 552 156 € · 74,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 49 789 € | 49 998 € | 0 € | 23 |
| II kv 2026 | 42 765 € | 45 390 € | 0 € | 23 |
| I kv 2026 | 44 929 € | 44 506 € | 0 € | 22 |
| IV kv 2025 | 54 867 € | 47 412 € | 0 € | 24 |
| III kv 2025 | 48 768 € | 45 404 € | 0 € | 22 |
| II kv 2025 | 45 089 € | 40 182 € | 0 € | 22 |
| I kv 2025 | 42 817 € | 45 219 € | 0 € | 20 |
| IV kv 2024 | 49 639 € | 39 459 € | 0 € | 21 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 596 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 666 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 393 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
2619
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Viljandi vald 269 770 €
- 17. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Viljandi vald 15,6 %
- 22. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 87) 7 382 €
- 33. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 87) 24,1 %
- 36. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 87) 132 876 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 267 855 | 380 298 |
| Müük avalikule sektorile | 1 915 | – |
| Toetused kokku | 267 855 | 380 298 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viljandi Linnavalitsus · toetus 121 762 €
- Viljandi Vallavalitsus · toetus 64 219 €
- Tervisekassa · toetus 33 145 €
- Põhja-Sakala Vallavalitsus · toetus 30 489 €
- Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet · toetus 13 221 €
- Põlva Vallavalitsus · toetus 2 149 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20052518 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20052518 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20052518 / 4
-
25.04.2014Muutmiskanne Ä 20052518 / 3
-
06.12.2011Muutmiskanne Ä 20052518 / 2
-
16.06.2010Esmakanne Ä 20052518
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |