Viewmark OÜ
Registrisse kantud 11960393Viewmark OÜ (registrikood 11960393) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Kopli küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 9 872 eurot ja puhaskasum -3 800 eurot, bilansimaht 12 153 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anne Kanter. Juhatuse liige on Anne Kanter. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.06.2010 (16 a 3 k) · Piiri tn 14, Kopli küla, 75321
Registriandmed KMKR EE101458645 · osakapital 2 557 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101458645
- Osakapital
- 2 557 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -38,5 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -33,0 % | 2024: 14,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 2024: 85,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,5 | 2024: 5,9 |
| Müügitulu kasv | −54,5 % | 2024: −19,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 872 | 21 720 | 26 890 | 36 910 | 22 581 | 11 640 | 18 719 |
| Puhaskasum | -3 800 | 2 143 | 1 375 | 7 815 | 549 | -6 882 | -11 719 |
| Käibevara | 10 592 | 15 440 | 11 525 | 14 434 | 5 234 | 2 247 | 7 756 |
| Põhivara | 1 561 | 2 491 | 3 422 | 0 | 0 | 2 067 | 5 391 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 153 | 17 931 | 14 947 | 14 434 | 5 234 | 4 314 | 13 147 |
| Kohustised kokku | 641 | 2 619 | 1 778 | 2 640 | 1 255 | 805 | 7 756 |
| Omakapital | 11 512 | 15 312 | 13 169 | 11 794 | 3 979 | 3 509 | 5 391 |
| Kasumimarginaal | -38,5 % | 9,9 % | 5,1 % | 21,2 % | 2,4 % | -59,1 % | -62,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 592 € · 87,2 %
- Põhivara 1 561 € · 12,8 %
- Lühiajalised kohustised 641 € · 5,3 %
- Omakapital 11 512 € · 94,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 25 € | 0 € | 20 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 20 € | 0 |
| II kv 2025 | 988 € | 1 085 € | 89 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 542 € | 1 043 € | 13 510 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 009 € | 963 € | 7 244 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPiiri tn 14, Kopli küla, 75321
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10145309 / 8
-
09.06.2021Muutmiskanne Ä 10145309 / 7
-
28.07.2020Muutmiskanne Ä 10145309 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10145309 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10145309 / 4
-
02.09.2016Muutmiskanne Ä 10145309 / 3
-
16.12.2011Muutmiskanne Ä 10145309 / 2
-
16.11.2011Muutmiskanne Ä 10145309 / M1
-
29.06.2010Esmakanne Ä 10145309
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 15.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |