OÜ Ink
Registrisse kantud 11961004OÜ Ink (registrikood 11961004) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Suurupi küla, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2024. aasta müügitulu oli 31 892 eurot ja puhaskasum 1 170 eurot, bilansimaht 6 312 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaili Aavik. Juhatuse liige on Kaili Aavik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.06.2010 (16 a 3 k) · Metsamirdi tee 1, Suurupi küla, 76907
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.06–31.05
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.06 – 31.05
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 2023: -2,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,0 % | 2023: -16,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,9 % | 2023: 68,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,0 | 2023: 3,1 |
| Müügitulu kasv | −15,5 % | 2023: +38,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +43,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 892 | 37 756 | 27 266 | 24 770 | 18 785 | 5 250 |
| Puhaskasum | 1 170 | -789 | 2 643 | 589 | 4 169 | -1 530 |
| Käibevara | 6 312 | 6 903 | 14 214 | 11 279 | 10 759 | 8 558 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 312 | 6 903 | 14 214 | 11 279 | 10 759 | 8 558 |
| Kohustised kokku | 451 | 2 212 | 2 501 | 2 209 | 2 278 | 246 |
| Omakapital | 5 861 | 4 691 | 11 713 | 9 070 | 8 481 | 8 312 |
| Kasumimarginaal | 3,7 % | -2,1 % | 9,7 % | 2,4 % | 22,2 % | -29,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 312 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 451 € · 7,1 %
- Omakapital 5 861 € · 92,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 14 940 €
-
96999 Muu mujal liigitamata teenindus 9 230 €
-
90121 Visuaalkunstiloome 7 285 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 437 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 846 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 201 € | 1 273 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 188 € | 1 260 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 1 188 € | 1 260 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 1 654 € | 1 400 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 1 188 € | 1 260 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2023 | 2 165 € | 1 353 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 1 188 € | 1 260 € | 0 € | 1 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 282 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetsamirdi tee 1, Suurupi küla, 76907
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubtattoo.biker.ee · veebileht ei vastanud 20.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10145349 / 6
-
26.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10145349 / M2
-
06.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10145349 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10145349 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10145349 / 3
-
30.11.2011Muutmiskanne Ä 10145349 / 2
-
30.06.2010Esmakanne Ä 10145349
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 20.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |