Monetta OÜ
Registrisse kantud 11961174Monetta OÜ (registrikood 11961174) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2024. aasta müügitulu oli 1 887 000 eurot ja puhaskasum -362 783 eurot, bilansimaht 2 023 037 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anton Lustik. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Anton Lustik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.06.2010 (16 a 3 k) · Pärnu mnt 154, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE101641232 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101641232
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -19,2 % | 2023: 3,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2 975,8 % | 2023: 26,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,6 % | 2023: 50,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2023: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −37,3 % | 2023: +34,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +10,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 887 000 | 3 010 223 | 2 231 637 | 1 868 071 | 1 385 138 | 1 145 052 |
| Puhaskasum | -362 783 | 100 229 | 63 233 | 11 315 | -296 242 | 197 595 |
| Käibevara | 1 150 397 | 487 633 | 198 626 | 360 946 | 259 822 | 582 449 |
| Põhivara | 872 640 | 253 545 | 176 770 | 8 672 | 19 648 | 21 387 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 023 037 | 741 178 | 375 396 | 369 618 | 279 470 | 603 836 |
| Kohustised kokku | 2 010 846 | 368 760 | 103 207 | 160 652 | 81 819 | 109 943 |
| Omakapital | 12 191 | 372 418 | 272 189 | 208 966 | 197 651 | 493 893 |
| Kasumimarginaal | -19,2 % | 3,3 % | 2,8 % | 0,6 % | -21,4 % | 17,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 150 397 € · 56,9 %
- Põhivara 872 640 € · 43,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 957 894 € · 96,8 %
- Pikaajalised kohustised 52 952 € · 2,6 %
- Omakapital 12 191 € · 0,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 205 250 € | 94 775 € | 1 255 865 € | 30 |
| II kv 2026 | 79 696 € | 85 105 € | 933 053 € | 29 |
| I kv 2026 | 305 114 € | 84 804 € | 1 898 520 € | 30 |
| IV kv 2025 | 260 098 € | 90 865 € | 1 954 795 € | 28 |
| III kv 2025 | 184 510 € | 88 164 € | 1 505 234 € | 31 |
| II kv 2025 | 212 922 € | 80 516 € | 1 241 703 € | 28 |
| I kv 2025 | 207 436 € | 56 919 € | 1 756 659 € | 26 |
| IV kv 2024 | 78 298 € | 66 268 € | 840 291 € | 23 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 68 417 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 31 592 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 418 622 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 025 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anton Lustik
- Upster Transport OÜ Tegelik kasusaaja
- Lumivolt OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Upster Transport OÜ | 50 % | 1 250 € | 05.02.2024 | 541 513 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Upster Transport OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 25. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Ehitus (EMTAK 41) 3 187 335 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 187 335 | 6 522 262 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 1 462 534 €
- Tallinna Loomaaed · maksed 737 360 €
- HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM · maksed 509 610 €
- SA Tallinna Lastehaigla · maksed 396 859 €
- SA Eesti Meremuuseum · maksed 16 358 €
- Tallinna Tehnikagümnaasium · maksed 15 748 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Ehitus- ja remonttööde raamhange 2024-2028 100 000 000 €Riigi Kinnisvara Aktsiaselts · 25.09.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.07.2026Muutmiskanne Ä 10145366 / 14
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10145366 / 13
-
17.10.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10145366 / 12
-
18.07.2022Muutmiskanne Ä 10145366 / 11
-
16.12.2019Muutmiskanne Ä 10145366 / 10
-
14.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10145366 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10145366 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10145366 / 7
-
14.03.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10145366 / 6
-
26.03.2015Muutmiskanne Ä 10145366 / 5
-
06.05.2013Muutmiskanne Ä 10145366 / 2
-
28.02.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10145366 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |