Jappa OÜ
Registrisse kantud 11962328Jappa OÜ (registrikood 11962328) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 276 963 eurot ja puhaskasum -29 047 eurot, bilansimaht 45 039 eurot. Juhatuse liikmed on Deniss Leenson, German Brezgun. Maksuvõlg on 2 602,86 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.07.2010 (16 a 3 k) · Osmussaare tn 8, Tallinn, 13811
Registriandmed KMKR EE101980184 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101980184
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,5 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 53,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -49,4 % | 2024: 12,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −20,0 % | 2024: +25,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 276 963 | 346 228 | 276 346 | 232 190 | 225 094 | 155 943 | 116 996 |
| Puhaskasum | -29 047 | 3 650 | 214 | -18 463 | 18 900 | 16 691 | 16 728 |
| Käibevara | 35 308 | 44 279 | 48 645 | 24 497 | 52 497 | 27 679 | 18 468 |
| Põhivara | 9 731 | 11 173 | 12 615 | 14 056 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 039 | 55 452 | 61 260 | 38 553 | 52 497 | 27 679 | 18 468 |
| Kohustised kokku | 67 287 | 48 653 | 58 111 | 35 618 | 31 099 | 25 181 | 32 661 |
| Omakapital | -22 248 | 6 799 | 3 149 | 2 935 | 21 398 | 2 498 | -14 193 |
| Kasumimarginaal | -10,5 % | 1,1 % | 0,1 % | -8,0 % | 8,4 % | 10,7 % | 14,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 308 € · 78,4 %
- Põhivara 9 731 € · 21,6 %
- Lühiajalised kohustised 67 287 € · 149,4 %
- Omakapital -22 248 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 149,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 851 € | 8 126 € | 86 662 € | 7 |
| II kv 2026 | 17 672 € | 8 395 € | 83 508 € | 6 |
| I kv 2026 | 10 144 € | 8 498 € | 73 978 € | 6 |
| IV kv 2025 | 13 116 € | 4 998 € | 85 630 € | 6 |
| III kv 2025 | 15 356 € | 7 418 € | 86 367 € | 6 |
| II kv 2025 | 7 326 € | 7 156 € | 65 092 € | 6 |
| I kv 2025 | 19 924 € | 6 053 € | 89 197 € | 6 |
| IV kv 2024 | 18 920 € | 6 526 € | 93 088 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 950 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 709 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 28 887 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 744 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 2 602,86 €
- 07.10.2026 919,64 €
- 29.09.2026 2 620,59 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10145439 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10145439 / 10
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10145439 / 9
-
12.06.2017Muutmiskanne Ä 10145439 / 8
-
11.06.2015Muutmiskanne Ä 10145439 / 7
-
24.01.2012Muutmiskanne Ä 10145439 / 6
-
25.08.2010Muutmiskanne Ä 10145439 / 5
-
12.08.2010Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 10145439 / 2
-
12.08.2010Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 10145439 / 3
-
12.08.2010Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 10145439 / 4
-
05.07.2010Esmakanne Ä 10145439
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |