Outside OÜ
Registrisse kantud 11964190Outside OÜ (registrikood 11964190) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Oisu alevik, tegevusala mujal liigitamata sporditegevus (EMTAK 93199). 2025. aasta müügitulu oli 20 058 eurot ja puhaskasum 9 056 eurot, bilansimaht 25 804 eurot. Juhatuse liikmed on Ants Liblik, Urmo Liblik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.07.2010 (16 a 3 k) · Pikk tn 4, Oisu alevik, 72301
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata sporditegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 45,1 % | 2024: 2,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,1 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +34,5 % | 2024: −24,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 058 | 14 912 | 19 657 | 14 478 | 12 264 | 9 910 | 9 508 |
| Puhaskasum | 9 056 | 301 | 3 446 | 5 500 | 5 760 | -2 645 | -2 271 |
| Käibevara | 25 804 | 16 748 | 16 447 | 13 001 | 7 501 | 1 740 | 4 385 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 804 | 16 748 | 16 447 | 13 001 | 7 501 | 1 740 | 4 385 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 25 804 | 16 748 | 16 447 | 13 001 | 7 501 | 1 740 | 4 385 |
| Kasumimarginaal | 45,1 % | 2,0 % | 17,5 % | 38,0 % | 47,0 % | -26,7 % | -23,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 804 € · 100,0 %
- Omakapital 25 804 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmo Liblik
- Rae vald, Jüri alevik, Kesa tn 9 korteriühistu Juhatuse liige
- Seiklusklubi Xdream Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Seiklusspordiklubi Outside Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPikk tn 4, Oisu alevik, 72301
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 780 | 1 100 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitsevägi · maksed 4 600 €
- Kaitseliit · maksed 595 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 300 €
- Rae Gümnaasium · maksed 285 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30043880 / 7
-
06.09.2018Muutmiskanne Ä 30043880 / 6
-
25.06.2018Muutmiskanne Ä 30043880 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30043880 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 30043880 / 3
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 30043880 / 2
-
08.07.2010Esmakanne Ä 30043880
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |