OÜ JumpWare
Registrisse kantud 11968561OÜ JumpWare (registrikood 11968561) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Madise küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 9 453 eurot ja puhaskasum -19 643 eurot, bilansimaht 28 170 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Oliver Meus. Juhatuse liige on Oliver Meus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.07.2010 (16 a 2 k) · Tatra, Madise küla, 62012
Registriandmed KMKR EE101702472 · osakapital 2 555 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101702472
- Osakapital
- 2 555 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -207,8 % | 2024: -13,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -87,8 % | 2024: -15,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,4 % | 2024: 52,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −79,6 % | 2024: −50,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −31,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 453 | 46 263 | 93 460 | 94 631 | 85 232 | 63 554 | 64 668 |
| Puhaskasum | -19 643 | -6 352 | 16 229 | 14 261 | 33 668 | 11 488 | 27 660 |
| Käibevara | 12 669 | 16 959 | 32 322 | 39 193 | 34 834 | 21 321 | 43 504 |
| Põhivara | 15 501 | 63 063 | 74 285 | 30 833 | 24 188 | 12 736 | 18 438 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 170 | 80 022 | 106 607 | 70 026 | 59 022 | 34 057 | 61 942 |
| Kohustised kokku | 5 807 | 38 015 | 48 248 | 8 714 | 11 971 | 5 674 | 9 386 |
| Omakapital | 22 363 | 42 007 | 58 359 | 61 312 | 47 051 | 28 383 | 52 556 |
| Kasumimarginaal | -207,8 % | -13,7 % | 17,4 % | 15,1 % | 39,5 % | 18,1 % | 42,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 669 € · 45,0 %
- Põhivara 15 501 € · 55,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 807 € · 20,6 %
- Omakapital 22 363 € · 79,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 7 459 €
-
47789 Mujal liigitamata kaupade jaemüük 1 090 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 131 € | 219 € | 1 012 € | 1 |
| II kv 2026 | 367 € | 219 € | 1 446 € | 1 |
| I kv 2026 | 517 € | 195 € | 2 042 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 042 € | 198 € | 4 055 € | 1 |
| III kv 2025 | 314 € | 198 € | 1 219 € | 1 |
| II kv 2025 | 6 246 € | 198 € | 4 474 € | 1 |
| I kv 2025 | 522 € | 149 € | 2 426 € | 1 |
| IV kv 2024 | 74 € | 123 € | 1 257 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 44 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 73 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 167,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 337 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 140 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTatra, Madise küla, 62012
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20052836 / 8
-
03.09.2021Muutmiskanne Ä 20052836 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20052836 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 20052836 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20052836 / 4
-
30.10.2013Muutmiskanne Ä 20052836 / 3
-
24.08.2011Muutmiskanne Ä 20052836 / 2
-
20.07.2010Esmakanne Ä 20052836
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |