OÜ SOUND & DATA
Registrisse kantud 11970457OÜ SOUND & DATA (registrikood 11970457) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus (EMTAK 63102). 2025. aasta müügitulu oli 120 605 eurot ja puhaskasum 49 099 eurot, bilansimaht 181 490 eurot. Juhatuse liikmed on Jüri Järve, Pent Järve. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.07.2010 (16 a 2 k) · Sarapuu tn 3, Tallinn, 12012
Registriandmed KMKR EE101447850 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101447850
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 40,7 % | 2024: 25,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,4 % | 2024: 18,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 96,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 88,5 | 2024: 31,1 |
| Müügitulu kasv | +15,6 % | 2024: +33,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 605 | 104 353 | 78 247 | 73 572 | 92 599 | 94 537 | 79 926 |
| Puhaskasum | 49 099 | 26 810 | 19 940 | 18 044 | 27 226 | 33 309 | 27 710 |
| Käibevara | 181 490 | 149 143 | 129 350 | 109 374 | 100 637 | 78 091 | 46 525 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 181 490 | 149 143 | 129 350 | 109 374 | 100 637 | 78 091 | 46 525 |
| Kohustised kokku | 2 050 | 4 802 | 3 820 | 1 784 | 1 927 | 1 607 | 1 850 |
| Omakapital | 179 440 | 144 341 | 125 530 | 107 590 | 98 710 | 76 484 | 44 675 |
| Kasumimarginaal | 40,7 % | 25,7 % | 25,5 % | 24,5 % | 29,4 % | 35,2 % | 34,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 181 490 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 050 € · 1,1 %
- Omakapital 179 440 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 88,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
63102 Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus põhitegevus 90 454 €
-
9011 Kirjandus- ja heliloome 30 151 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 885 € | 1 452 € | 27 584 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 434 € | 1 452 € | 14 097 € | 1 |
| I kv 2026 | 7 818 € | 1 488 € | 31 373 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 974 € | 1 165 € | 17 614 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 190 € | 592 € | 24 705 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 083 € | 448 € | 25 622 € | 1 |
| I kv 2025 | 11 185 € | 643 € | 53 518 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 814 € | 821 € | 25 445 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 295 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 484 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 195 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 931 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Järve
- Mittetulundusühing Ligipääsetavuse foorum Juhatuse liige
-
Pent Järve
- MTÜ Roosaare eramud III Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 290 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Lääne-Harju Vallavalitsus · maksed 290 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10146038 / 6
-
27.06.2021Muutmiskanne Ä 10146038 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10146038 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10146038 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10146038 / 2
-
26.07.2010Esmakanne Ä 10146038
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |