Avind Eesti OÜ
Registrisse kantud 11971497Avind Eesti OÜ (registrikood 11971497) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Muuga küla, tegevusala saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine (EMTAK 52261). 2024. aasta müügitulu oli 2 276 298 eurot ja puhaskasum -417 593 eurot, bilansimaht 867 574 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jevgenija Golovina. Juhatuse liige on Jevgenija Golovina. Maksuvõlg on 505,41 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.07.2010 (16 a 2 k) · Vilja tn 1, Muuga küla, 74004
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -18,3 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: -8,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -46,3 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +195,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 276 298 | 0 | 5 937 | 17 099 | 83 251 | 10 120 |
| Puhaskasum | -417 593 | -1 370 | 33 | 2 842 | 12 193 | 0 |
| Käibevara | 867 574 | 16 254 | 18 124 | 18 245 | 15 153 | 2 556 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 867 574 | 16 254 | 18 124 | 18 245 | 15 153 | 2 556 |
| Kohustised kokku | 1 268 913 | 0 | 500 | 654 | 404 | – |
| Omakapital | -401 339 | 16 254 | 17 624 | 17 591 | 14 749 | 2 556 |
| Kasumimarginaal | -18,3 % | – | 0,6 % | 16,6 % | 14,6 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 867 574 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 1 268 913 € · 146,3 %
- Omakapital -401 339 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 146,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
52261 Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine põhitegevus 1 532 015 €
-
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus 744 283 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 30 688 € | 84 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 20 062 € | 9 629 € | 389 180 € | 0 |
| I kv 2025 | 7 741 € | 7 234 € | 1 735 556 € | 3 |
| IV kv 2024 | 92 101 € | 5 073 € | 2 014 587 € | 2 |
| III kv 2024 | 873 € | 952 € | 41 338 € | 2 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 505,41 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Hulgikaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 43. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.08.2026Muutmiskanne Ä 10146124 / 17
-
13.08.2026Muutmiskanne Ä 10146124 / 16
-
02.04.2026Muutmiskanne Ä 10146124 / 15
-
28.01.2025Muutmiskanne Ä 10146124 / 14
-
16.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10146124 / 13
-
03.05.2024Muutmiskanne Ä 10146124 / 12
-
29.04.2024Osanike muutmine Ä 10146124 / M5
-
19.09.2023Muutmiskanne Ä 10146124 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10146124 / 10
-
20.10.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10146124 / 9
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 10146124 / 8
-
11.01.2020Muutmiskanne Ä 10146124 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 08.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |