TREVONS OÜ
Registrisse kantud 11973929TREVONS OÜ (registrikood 11973929) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Laugu küla, tegevusala lammutamine (EMTAK 43111). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -255 eurot, bilansimaht 4 022 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ingus Palits. Juhatuse liikmed on Ingus Palits, Hanna Reinol. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.08.2010 (16 a 2 k) · Vääri, Laugu küla, 94233
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lammutamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 90,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,3 % | 2024: 36,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −25,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 740 | 2 323 | 6 243 | 6 085 | 3 860 | 2 170 |
| Puhaskasum | -255 | 1 576 | -159 | 357 | 899 | 37 | 16 |
| Käibevara | 3 356 | 3 411 | 2 701 | 3 482 | 2 995 | 2 092 | 2 071 |
| Põhivara | 666 | 866 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 022 | 4 277 | 2 701 | 3 482 | 2 995 | 2 092 | 2 071 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 622 | 492 | 488 | 504 |
| Omakapital | 4 022 | 4 277 | 2 701 | 2 860 | 2 503 | 1 604 | 1 567 |
| Kasumimarginaal | – | 90,6 % | -6,8 % | 5,7 % | 14,8 % | 1,0 % | 0,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 356 € · 83,4 %
- Põhivara 666 € · 16,6 %
- Omakapital 4 022 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 120 € | 125 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 5 € | 5 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 604 € | 615 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 579 € | 589 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 565 € | 576 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 514 € | 524 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 482 € | 493 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 40 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 42 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVääri, Laugu küla, 94233
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30044864 / 7
-
08.06.2020Muutmiskanne Ä 30044864 / M3
-
27.05.2020Muutmiskanne Ä 30044864 / 6
-
11.05.2020Muutmiskanne Ä 30044864 / 5
-
11.05.2020Muutmiskanne Ä 30044864 / M2
-
20.04.2020Muutmiskanne Ä 30044864 / 4
-
20.04.2020Muutmiskanne Ä 30044864 / M1
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 30044864 / 3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30044864 / 2
-
06.05.2015Muutmiskanne Ä 30044864
-
02.12.2010Muutmiskanne Ä 10146284 / 3
-
12.11.2010Muutmiskanne Ä 10146284 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |