designRed OÜ
Registrisse kantud 11976187designRed OÜ (registrikood 11976187) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). 2024. aasta müügitulu oli 32 734 eurot ja puhaskasum 4 257 eurot, bilansimaht 37 765 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aivi Võsa. Juhatuse liige on Aivi Võsa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.08.2010 (16 a 2 k) · Virmalise tn 24, Tallinn, 10131
Registriandmed KMKR EE101391799 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101391799
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu disainerite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 13,0 % | 2023: 32,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,4 % | 2023: 32,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2023: 99,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 91,2 | 2023: 113,2 |
| Müügitulu kasv | −2,2 % | 2023: −2,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +7,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 734 | 33 469 | 34 227 | 25 035 | 42 982 | 23 020 |
| Puhaskasum | 4 257 | 10 803 | 4 585 | -2 527 | 4 585 | 7 166 |
| Käibevara | 37 765 | 33 388 | 22 670 | 17 751 | 20 699 | 18 207 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 765 | 33 388 | 22 670 | 17 751 | 20 699 | 18 207 |
| Kohustised kokku | 414 | 295 | 379 | 46 | 466 | 390 |
| Omakapital | 37 351 | 33 093 | 22 291 | 17 705 | 20 233 | 17 817 |
| Kasumimarginaal | 13,0 % | 32,3 % | 13,4 % | -10,1 % | 10,7 % | 31,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 765 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 414 € · 1,1 %
- Omakapital 37 351 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 91,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 274 € | 0 € | 8 247 € | 1 |
| II kv 2026 | 818 € | 0 € | 8 333 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 708 € | 0 € | 10 938 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 139 € | 0 € | 9 577 € | 1 |
| III kv 2025 | 811 € | 0 € | 8 274 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 136 € | 0 € | 8 392 € | 1 |
| I kv 2025 | 687 € | 0 € | 7 902 € | 1 |
| IV kv 2024 | 508 € | 0 € | 7 042 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 425 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 749 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10146492 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10146492 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10146492 / 5
-
21.10.2015Muutmiskanne Ä 10146492 / 4
-
12.10.2011Muutmiskanne Ä 10146492 / 3
-
05.10.2011Muutmiskanne Ä 10146492 / 2
-
09.08.2010Esmakanne Ä 10146492
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 16.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 15.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 09.11.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |