OÜ InterSky
Registrisse kantud 11978482OÜ InterSky (registrikood 11978482) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 71 633 eurot ja puhaskasum -1 735 eurot, bilansimaht 158 082 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksim Lapusta. Juhatuse liige on Maksim Lapusta. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.08.2010 (16 a 2 k) · A. H. Tammsaare tee 83, Tallinn, 13416
Registriandmed KMKR EE101670737 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101670737
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,4 % | 2024: 19,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,2 % | 2024: 11,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,8 % | 2024: 92,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,9 | 2024: 8,3 |
| Müügitulu kasv | −13,6 % | 2024: −15,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 71 633 | 82 950 | 97 883 | 105 949 | 73 649 | 39 032 | 50 136 |
| Puhaskasum | -1 735 | 15 872 | 27 709 | 42 005 | 37 361 | 10 816 | 12 838 |
| Käibevara | 104 705 | 89 535 | 125 032 | 127 617 | 132 262 | 90 184 | 74 398 |
| Põhivara | 53 377 | 63 421 | 14 801 | 19 349 | 23 897 | 28 066 | 32 614 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 158 082 | 152 956 | 139 833 | 146 966 | 156 159 | 118 250 | 107 012 |
| Kohustised kokku | 17 666 | 10 805 | 13 554 | 12 204 | 7 152 | 6 604 | 6 182 |
| Omakapital | 140 416 | 142 151 | 126 279 | 134 762 | 149 007 | 111 646 | 100 830 |
| Kasumimarginaal | -2,4 % | 19,1 % | 28,3 % | 39,6 % | 50,7 % | 27,7 % | 25,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 104 705 € · 66,2 %
- Põhivara 53 377 € · 33,8 %
- Lühiajalised kohustised 17 666 € · 11,2 %
- Omakapital 140 416 € · 88,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 740 € | 2 756 € | 21 476 € | 3 |
| II kv 2026 | 5 171 € | 2 670 € | 16 566 € | 3 |
| I kv 2026 | 10 947 € | 2 234 € | 47 982 € | 3 |
| IV kv 2025 | 6 610 € | 3 094 € | 24 485 € | 3 |
| III kv 2025 | 7 238 € | 2 298 € | 27 589 € | 3 |
| II kv 2025 | 3 915 € | 2 936 € | 10 577 € | 3 |
| I kv 2025 | 3 200 € | 2 776 € | 6 578 € | 3 |
| IV kv 2024 | 5 271 € | 2 890 € | 17 989 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 913 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 919 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 159 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 589 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.09.2026Muutmiskanne Ä 10146651 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10146651 / 6
-
09.04.2019Muutmiskanne Ä 10146651 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10146651 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10146651 / 3
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10146651 / 2
-
16.08.2010Esmakanne Ä 10146651
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |