Intrade OÜ

Registrisse kantud 11980208
☆ Jälgi

Intrade OÜ (registrikood 11980208) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 192 592 eurot ja puhaskasum 11 159 eurot, bilansimaht 49 085 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 18.08.2010 (16 a 2 k) · Lõokese tn 9/1, Tallinn, 11311

Müügitulu 2025
193 tuh €
↑ +84 % vs 2024
Puhaskasum 2025
11 tuh €
↑ +1 179 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
2
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102079861 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102079861
Osakapital
2 556 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 10.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Spetsialiseerimata hulgikaubandus
EMTAK 46901
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
49 085 €
↑ +92 % vs 2024
Omakapital 2025
14 478 €
↑ +336 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-50k050k100k150k200k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 5,8 % 2024: -1,0 %
Omakapitali tootlus (ROE) 77,1 % 2024: -31,2 %
Omakapitali osakaal varadest 29,5 % 2024: 13,0 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,3 2024: 1,0
Müügitulu kasv +84,3 % 2024: +196,5 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +98,1 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 192 592 104 523 35 255 4 149 7 497 6 319 17 019
Puhaskasum 11 159 -1 034 665 -1 586 -639 -752 2 808
Käibevara 46 530 21 106 11 696 1 238 1 660 3 454 12 648
Põhivara 2 555 4 422 5 466 5 624 5 610 3 243 1 365
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 49 085 25 528 17 162 6 862 7 270 6 697 14 013
Kohustised kokku 34 607 22 209 12 809 3 174 1 996 784 7 348
Omakapital 14 478 3 319 4 353 3 688 5 274 5 913 6 665
Kasumimarginaal 5,8 % -1,0 % 1,9 % -38,2 % -8,5 % -11,9 % 16,5 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 49 085 €
  • Käibevara 46 530 € · 94,8 %
  • Põhivara 2 555 € · 5,2 %
Rahastus 49 085 €
  • Lühiajalised kohustised 34 607 € · 70,5 %
  • Omakapital 14 478 € · 29,5 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,3
Kohustised ÷ bilansimaht 70,5 %
Põhivara osakaal bilansimahust 5,2 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
10 647 €
↑ +45 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
2
2025: 0 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
02,5k5k7,5k10k12,5kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75k100k125k150kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 10 647 € 1 437 € 138 770 € 2
II kv 2026 7 326 € 1 300 € 90 164 € 2
I kv 2026 7 840 € 1 134 € 105 947 € 2
IV kv 2025 4 376 € 1 085 € 74 835 € 2
III kv 2025 3 002 € 1 085 € 55 079 € 2
II kv 2025 5 594 € 1 085 € 71 356 € 2
I kv 2025 2 534 € 1 006 € 69 893 € 2
IV kv 2024 3 523 € 1 590 € 51 118 € 2

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)3 549 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)479 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest13,5 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive7,7 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)46 257 €
Hinnanguline keskmine brutopalk461 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Tarmo Saarsoo
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 18.08.2010
Tauri Saarsoo
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 25.10.2016

Tegelikud kasusaajad

Tarmo Saarsoo
Otsene osalus · Eesti · alates 22.10.2018

Osanikud

Tarmo Saarsoo
1 534 € · 60,02 % · ainuomand · alates 02.09.2023
Tauri Saarsoo
1 022 € · 39,98 % · ainuomand · alates 02.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Lõokese tn 9/1, Tallinn, 11311

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
01k2k3k4k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 286 3 040
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut · maksed 286 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 02.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10146790 / 9
  • 14.03.2022
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10146790 / 8
  • 30.04.2019
    Muutmiskanne Ä 10146790 / 7
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10146790 / 6
  • 01.12.2017
    Muutmiskanne Ä 10146790 / 5
  • 25.10.2016
    Muutmiskanne Ä 10146790 / 4
  • 18.10.2016
    Muutmiskanne Ä 10146790 / M2
  • 16.09.2016
    Muutmiskanne Ä 10146790 / 3
  • 14.11.2013
    Muutmiskanne Ä 10146790 / 2
  • 18.08.2010
    Esmakanne Ä 10146790

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 10.06.2026 Väikeettevõtja
2024 27.06.2025 Väikeettevõtja
2023 27.06.2024 Väikeettevõtja
2022 07.07.2023 Väikeettevõtja
2021 16.11.2022 Väikeettevõtja
2020 04.02.2022 Väikeettevõtja
2019 16.11.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –