MesiMagus OÜ
Registrisse kantud 11983187MesiMagus OÜ (registrikood 11983187) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tammevaldma küla, tegevusala muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus (EMTAK 01251). 2025. aasta müügitulu oli 33 525 eurot ja puhaskasum -4 305 eurot, bilansimaht 67 007 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lembit Ostra. Juhatuse liige on Lembit Ostra. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.08.2010 (16 a 1 k) · Lembitu, Tammevaldma küla, 62311
Registriandmed KMKR EE101472870 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101472870
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,8 % | 2024: -6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,2 % | 2024: -3,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,7 % | 2024: 75,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +1,3 % | 2024: −26,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 525 | 33 099 | 44 977 | 41 195 | 34 941 | 29 606 | 25 717 |
| Puhaskasum | -4 305 | -2 243 | 11 461 | -434 | 2 596 | -15 326 | 17 935 |
| Käibevara | 5 772 | 15 018 | 13 324 | 13 244 | 11 568 | 7 388 | 15 389 |
| Põhivara | 61 235 | 77 695 | 80 105 | 83 499 | 85 402 | 87 560 | 114 830 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 67 007 | 92 713 | 93 429 | 96 743 | 96 970 | 94 948 | 130 219 |
| Kohustised kokku | 7 549 | 22 369 | 20 843 | 28 617 | 31 910 | 64 484 | 84 429 |
| Omakapital | 59 458 | 70 344 | 72 586 | 68 126 | 65 060 | 30 464 | 45 790 |
| Kasumimarginaal | -12,8 % | -6,8 % | 25,5 % | -1,1 % | 7,4 % | -51,8 % | 69,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 772 € · 8,6 %
- Põhivara 61 235 € · 91,4 %
- Lühiajalised kohustised 7 549 € · 11,3 %
- Omakapital 59 458 € · 88,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01251 Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus põhitegevus 30 189 €
-
01131 Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus 1 810 €
-
74991 Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus 1 526 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 394 € | 3 742 € | 19 488 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 159 € | 7 |
| I kv 2026 | 36 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 615 € | 0 € | 2 646 € | 0 |
| III kv 2025 | 11 759 € | 6 028 € | 30 951 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 674 € | 0 € | 8 |
| I kv 2025 | 34 € | 0 € | 297 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 508 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 465 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 247 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 37,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 496 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lembit Ostra
- OÜ Konsulent Osanik
- Nõuanne24 OÜ Juhatuse liige
- Eesti Marjakasvatajate Liit Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLembitu, Tammevaldma küla, 62311
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Vee erikasutus LembituL.VV/332730 · alates 29.04.2019
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 792 | 21 937 |
| Müük avalikule sektorile | 143 | – |
| Toetused kokku | 1 792 | 21 937 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 1 792 €
- Maaelu Teadmuskeskus · maksed 143 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.06.2024Kommertspandi avamiskanne K 20053214 / 10
-
29.09.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20053214 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20053214 / 8
-
23.12.2021Muutmiskanne Ä 20053214 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20053214 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20053214 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20053214 / 4
-
21.08.2012Muutmiskanne Ä 20053214 / 3
-
23.02.2012Muutmiskanne Ä 20053214 / 2
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 20053214 / M2
-
31.12.2011Muutmiskanne Ä 20053214 / M1
-
26.08.2010Esmakanne Ä 20053214
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 17.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |