Evelteam OÜ
Registrisse kantud 11984614Evelteam OÜ (registrikood 11984614) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Õssu küla, tegevusala mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük (EMTAK 46499). 2025. aasta müügitulu oli 190 349 eurot ja puhaskasum -49 122 eurot, bilansimaht 368 819 eurot. Juhatuse liikmed on Evelin Pung, Jaan Rainola. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.08.2010 (16 a 1 k) · Viljandi mnt 75/1, Õssu küla, 61713
Registriandmed KMKR EE101393247 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101393247
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -25,8 % | 2024: 6,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,5 % | 2024: 20,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 2024: 67,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 58,8 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | −85,6 % | 2024: +5,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −37,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 190 349 | 1 322 340 | 1 249 057 | 1 385 492 | 1 859 542 | 1 997 111 | 1 343 819 |
| Puhaskasum | -49 122 | 83 362 | 110 173 | 49 074 | 225 766 | 297 443 | 83 652 |
| Käibevara | 346 649 | 579 439 | 526 528 | 626 902 | 717 509 | 605 397 | 458 308 |
| Põhivara | 22 170 | 31 271 | 52 604 | 39 187 | 46 630 | 49 239 | 18 139 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 368 819 | 610 710 | 579 132 | 666 089 | 764 139 | 654 636 | 476 447 |
| Kohustised kokku | 5 894 | 198 663 | 244 447 | 560 172 | 487 296 | 313 559 | 352 813 |
| Omakapital | 362 925 | 412 047 | 334 685 | 105 917 | 276 843 | 341 077 | 123 634 |
| Kasumimarginaal | -25,8 % | 6,3 % | 8,8 % | 3,5 % | 12,1 % | 14,9 % | 6,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 346 649 € · 94,0 %
- Põhivara 22 170 € · 6,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 894 € · 1,6 %
- Omakapital 362 925 € · 98,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 58,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 940 € | 1 500 € | 115 070 € | 1 |
| II kv 2026 | 9 272 € | 1 432 € | 167 615 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 412 € | 1 552 € | 44 491 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 853 € | 1 860 € | 18 392 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 025 € | 1 860 € | 11 363 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 810 € | 2 800 € | 8 025 € | 1 |
| I kv 2025 | 95 237 € | 10 537 € | 635 650 € | 1 |
| IV kv 2024 | 70 600 € | 9 517 € | 523 169 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 313 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 500 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 38 357 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 962 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Evelin Pung
- Just Cosmetics OÜ Tegelik kasusaaja
- Otepää vald, Puka alevik, Tööstuse tn 11 korteriühistu Juhatuse liige
- Pärnu linn, Henno tn 7 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Enaber Likvideerija Likvideerimisel
-
Jaan Rainola
- OÜ Enaber Osanik Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud materjalide ja esemete import (sissevedu Euroopa Liidu välistest riikidest) · Registreeritud toidukäitleja Viljandi mnt 75/1
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kambja vald 85,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 244 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Saku Vallavalitsus · maksed 1 244 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20053261 / 7
-
08.10.2021Muutmiskanne Ä 20053261 / 6
-
07.10.2021Muutmiskanne Ä 20053261 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20053261 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20053261 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20053261 / 3
-
26.01.2011Muutmiskanne Ä 20053261 / 2
-
21.01.2011Muutmiskanne Ä 20053261 / M1
-
30.08.2010Esmakanne Ä 20053261
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |