R-FIX OÜ
Registrisse kantud 11985571R-FIX OÜ (registrikood 11985571) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Vaela küla, tegevusala kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine (EMTAK 25941). 2025. aasta müügitulu oli 3 271 404 eurot ja puhaskasum 463 480 eurot, bilansimaht 2 106 134 eurot. Juhatuse liikmed on Priit Kello, Kristo Kent. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.08.2010 (16 a 1 k) · Suurvälja tee 1, Vaela küla, 75413
Registriandmed KMKR EE101392277 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101392277
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,2 % | 2024: 6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,2 % | 2024: 11,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,8 % | 2024: 86,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,1 | 2024: 6,7 |
| Müügitulu kasv | +15,0 % | 2024: +5,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 271 404 | 2 844 251 | 2 708 513 | 2 493 233 | 2 175 532 | 1 469 720 | 1 855 729 |
| Puhaskasum | 463 480 | 193 925 | 262 025 | 358 211 | 353 648 | 143 724 | 217 789 |
| Käibevara | 1 958 768 | 1 777 944 | 1 584 348 | 1 531 559 | 1 379 349 | 820 225 | 871 604 |
| Põhivara | 147 366 | 195 558 | 183 177 | 60 543 | 81 978 | 92 460 | 89 188 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 106 134 | 1 973 502 | 1 767 525 | 1 592 102 | 1 461 327 | 912 685 | 960 792 |
| Kohustised kokku | 193 829 | 264 676 | 174 060 | 172 873 | 287 466 | 92 472 | 124 304 |
| Omakapital | 1 912 305 | 1 708 826 | 1 593 465 | 1 419 229 | 1 173 861 | 820 213 | 836 488 |
| Kasumimarginaal | 14,2 % | 6,8 % | 9,7 % | 14,4 % | 16,3 % | 9,8 % | 11,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 958 768 € · 93,0 %
- Põhivara 147 366 € · 7,0 %
- Lühiajalised kohustised 193 829 € · 9,2 %
- Omakapital 1 912 305 € · 90,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 84 592 € | 50 374 € | 1 256 361 € | 8 |
| II kv 2026 | 88 109 € | 48 354 € | 1 198 176 € | 9 |
| I kv 2026 | 143 145 € | 56 776 € | 677 721 € | 8 |
| IV kv 2025 | 99 436 € | 49 887 € | 940 129 € | 8 |
| III kv 2025 | 93 520 € | 53 183 € | 959 360 € | 8 |
| II kv 2025 | 120 237 € | 56 544 € | 1 436 995 € | 8 |
| I kv 2025 | 92 349 € | 51 864 € | 971 766 € | 9 |
| IV kv 2024 | 92 024 € | 46 539 € | 1 202 907 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 28 197 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 791 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 418 787 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 036 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristo Kent
- Osaühing ENARA INVEST Osanik
- Empassar OÜ Tegelik kasusaaja
-
Priit Kello
- Value Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Karjase tee puurkaev Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Value Invest OÜ 75 %
-
Empassar OÜ 8,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kiili vald 42 135 €
- 9. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kiili vald 463 480 €
- 13. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kiili vald 297 400 €
- 15. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kiili vald 14,2 %
- 18. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kiili vald 1 912 305 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 3 504 |
| Müük avalikule sektorile | 619 | 146 |
| Toetused kokku | 0 | 3 504 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tehvandi Spordikeskus · maksed 619 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubProjekteerime ja toodame arhitektuurseid klaasikinnitusi. Meil on ka tugevusarvutuste teostamise võimekus. Vaata lähemalt!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.12.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10147172 / 20
-
14.12.2021Muutmiskanne Ä 10147172 / 19
-
04.01.2021Muutmiskanne Ä 10147172 / 18
-
15.05.2018Muutmiskanne Ä 10147172 / 17
-
11.05.2018Muutmiskanne Ä 10147172 / M4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10147172 / 16
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10147172 / 15
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10147172 / 14
-
27.01.2016Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10147172 / 13
-
26.01.2016Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10147172 / M3
-
13.11.2015Muutmiskanne Ä 10147172 / 12
-
02.11.2015Kommertspandi muutmiskanne K 10147172 / 8
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |