Manul OÜ
Registrisse kantud 11986116Manul OÜ (registrikood 11986116) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 4 800 eurot ja puhaskasum 9 033 eurot, bilansimaht 147 434 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vladislavs Mozgovojs. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Vladislavs Mozgovojs. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.08.2010 (16 a 1 k) · Virbi tn 2, Tallinn, 13629
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 188,2 % | 2024: 213,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,1 % | 2024: 7,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 1 566,9 |
| Müügitulu kasv | 0,0 % | 2024: −94,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −43,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 800 | 4 800 | 93 205 | 85 515 | 89 775 | 85 895 | 77 004 |
| Puhaskasum | 9 033 | 10 224 | 62 801 | 32 820 | 63 218 | 58 585 | 35 882 |
| Käibevara | 147 064 | 137 885 | 131 706 | 68 637 | 137 829 | 73 720 | 54 265 |
| Põhivara | 370 | 604 | 838 | 1 072 | 206 | 453 | 736 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 147 434 | 138 489 | 132 544 | 69 709 | 138 035 | 74 173 | 55 001 |
| Kohustised kokku | 0 | 88 | 4 366 | 4 332 | 3 367 | 2 723 | 16 436 |
| Omakapital | 147 434 | 138 401 | 128 178 | 65 377 | 134 668 | 71 450 | 38 565 |
| Kasumimarginaal | 188,2 % | 213,0 % | 67,4 % | 38,4 % | 70,4 % | 68,2 % | 46,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 147 064 € · 99,7 %
- Põhivara 370 € · 0,3 %
- Omakapital 147 434 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2025 | 88 € | 0 € | 400 € | 0 |
| IV kv 2024 | 196 € | 0 € | 1 200 € | 0 |
| III kv 2024 | 151 € | 0 € | 1 200 € | 0 |
| II kv 2024 | 198 € | 0 € | 1 200 € | 0 |
| I kv 2024 | 2 976 € | 750 € | 11 380 € | 0 |
| IV kv 2023 | 5 769 € | 1 125 € | 23 520 € | 0 |
| III kv 2023 | 6 251 € | 1 125 € | 26 145 € | 0 |
| II kv 2023 | 5 571 € | 1 125 € | 22 530 € | 0 |
I kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 29 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 133 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Threads of light OÜ | 100 % | 8 000 € | 13.10.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Threads of light OÜ 100 %
Skeem
LEI 64888Q6PWC70ID12T580
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10147049 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10147049 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10147049 / 4
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10147049 / 3
-
06.05.2011Muutmiskanne Ä 10147049 / 2
-
28.01.2011Muutmiskanne Ä 10147049 / M2
-
31.08.2010Esmakanne Ä 10147049
-
27.08.2010Esmakanne Ä 10147049 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |