MasterGroup OÜ
Registrisse kantud 11986607MasterGroup OÜ (registrikood 11986607) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 1 213 eurot, bilansimaht 21 617 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Markku Juhani Läärä, Benjamin Otto Matias Läärä, Samuel Anders Valtteri Läärä. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.09.2010 (16 a 1 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,5 % | 2024: 62,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,3 % | 2024: 59,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 1 213 | 7 302 | -21 827 | -14 771 | -71 | 481 | -5 051 |
| Käibevara | 10 056 | 10 056 | 10 056 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Põhivara | 11 561 | 9 542 | 1 447 | 21 978 | 36 269 | 35 560 | 34 599 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 21 617 | 19 598 | 11 503 | 24 534 | 38 825 | 38 116 | 37 155 |
| Kohustised kokku | 8 797 | 7 991 | 7 198 | 5 902 | 5 422 | 4 642 | 4 162 |
| Omakapital | 12 820 | 11 607 | 4 305 | 18 632 | 33 403 | 33 474 | 32 993 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 056 € · 46,5 %
- Põhivara 11 561 € · 53,5 %
- Lühiajalised kohustised 8 797 € · 40,7 %
- Omakapital 12 820 € · 59,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 53,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Wisor Group OÜ
- Exodim OÜ Muu roll
- Buggyra Organisation OÜ Muu roll
- Gerdavit OÜ Muu roll
- SwissBorg Networks OÜ Muu roll
- EvaIndustries OÜ Muu roll
- Globaless Europe OÜ Muu roll
- TripleCom OÜ Muu roll
- Madesa Europe OÜ Muu roll
-
Markku Juhani Läärä
- Osaühing Devaney Tegelik kasusaaja
-
Markku Juhani Läärä
- Osaühing Devaney Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Devaney | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 32 879 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Osaühing Devaney 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.06.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10147262 / 14
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10147262 / 13
-
28.04.2023Muutmiskanne Ä 10147262 / 12
-
13.08.2021Muutmiskanne Ä 10147262 / 11
-
10.03.2020Muutmiskanne Ä 10147262 / 10
-
31.10.2019Muutmiskanne Ä 10147262 / 9
-
09.05.2019Muutmiskanne Ä 10147262 / 8
-
29.04.2019Muutmiskanne Ä 10147262 / M5
-
11.12.2018Muutmiskanne Ä 10147262 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10147262 / 6
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10147262 / 5
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10147262 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |