Dremet oü
Registrisse kantud 11986659Dremet oü (registrikood 11986659) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Pilkuse küla, tegevusala muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (EMTAK 43391). 2023. aasta müügitulu oli 1 300 eurot ja puhaskasum 372 eurot, bilansimaht 52 716 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aivo Drenkhan. Maksuvõlg on 2 709,05 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.09.2010 (16 a 1 k) · Ala-Tammemäe, Pilkuse küla, 67416
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 196 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 196 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 28,6 % | 2022: 50,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,8 % | 2022: 27,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,0 % | 2022: 83,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,3 | 2022: 6,1 |
| Müügitulu kasv | −94,8 % | 2022: +128,1 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 300 | 24 975 | 10 950 | 25 713 | 17 434 |
| Puhaskasum | 372 | 12 696 | 7 683 | 10 704 | 3 717 |
| Käibevara | 52 247 | 53 999 | 36 927 | 32 679 | 19 964 |
| Põhivara | 469 | 844 | 1 219 | 0 | 1 108 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 52 716 | 54 843 | 38 146 | 32 679 | 21 072 |
| Kohustised kokku | 6 316 | 8 814 | 4 813 | 7 029 | 6 126 |
| Omakapital | 46 400 | 46 029 | 33 333 | 25 650 | 14 946 |
| Kasumimarginaal | 28,6 % | 50,8 % | 70,2 % | 41,6 % | 21,3 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 52 247 € · 99,1 %
- Põhivara 469 € · 0,9 %
- Lühiajalised kohustised 6 316 € · 12,0 %
- Omakapital 46 400 € · 88,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 5 € | 0 € | 5 963 € | 1 |
| IV kv 2022 | 293 € | 0 € | 5 024 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 2 709,05 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAla-Tammemäe, Pilkuse küla, 67416
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.03.2026Muutmiskanne Ä 20053294 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20053294 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20053294 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20053294 / 4
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 20053294 / 3
-
02.08.2011Muutmiskanne Ä 20053294 / 2
-
01.09.2010Esmakanne Ä 20053294
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |