System Support OÜ
Registrisse kantud 11991235System Support OÜ (registrikood 11991235) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala tööjõurent ja muud tööjõuteenused (EMTAK 7820). 2025. aasta müügitulu oli 218 549 eurot ja puhaskasum 48 685 eurot, bilansimaht 69 104 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rivo Pukk. Juhatuse liige on Rivo Pukk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.09.2010 (16 a 1 k) · Vägeva põik 4, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE101397162 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101397162
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööjõurent ja muud tööjõuteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 22,3 % | 2024: 27,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 92,3 % | 2024: 88,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,3 % | 2024: 81,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,2 | 2024: 5,5 |
| Müügitulu kasv | +59,1 % | 2024: +0,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 218 549 | 137 340 | 136 691 | 108 631 | 97 279 | 112 637 | 90 092 |
| Puhaskasum | 48 685 | 37 901 | 21 104 | 33 359 | -80 | 28 884 | 21 185 |
| Käibevara | 69 104 | 52 030 | 53 438 | 53 441 | 45 886 | 63 523 | 54 482 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 5 051 | 7 686 | 10 322 | 10 633 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 69 104 | 52 030 | 53 438 | 58 492 | 53 572 | 73 845 | 65 115 |
| Kohustised kokku | 16 370 | 9 406 | 4 292 | 6 497 | 5 091 | 5 935 | 10 738 |
| Omakapital | 52 734 | 42 624 | 49 146 | 51 995 | 48 481 | 67 910 | 54 377 |
| Kasumimarginaal | 22,3 % | 27,6 % | 15,4 % | 30,7 % | -0,1 % | 25,6 % | 23,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 69 104 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 16 370 € · 23,7 %
- Omakapital 52 734 € · 76,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 645 € | 4 639 € | 44 778 € | 2 |
| II kv 2026 | 11 724 € | 4 230 € | 57 197 € | 3 |
| I kv 2026 | 22 964 € | 7 752 € | 68 697 € | 3 |
| IV kv 2025 | 20 606 € | 6 066 € | 79 410 € | 3 |
| III kv 2025 | 19 338 € | 9 377 € | 46 041 € | 3 |
| II kv 2025 | 18 424 € | 5 390 € | 45 960 € | 3 |
| I kv 2025 | 15 883 € | 6 743 € | 38 665 € | 3 |
| IV kv 2024 | 15 325 € | 4 609 € | 61 300 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 548 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 546 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 926 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 487 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVägeva põik 4, Peetri alevik, 75312
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubsystemsupport.ee · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10147644 / 6
-
22.12.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10147644 / 5
-
25.05.2018Muutmiskanne Ä 10147644 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10147644 / 3
-
13.12.2011Muutmiskanne Ä 10147644 / 2
-
13.09.2010Esmakanne Ä 10147644
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |