Advantline OÜ
Registrisse kantud 11991264Advantline OÜ (registrikood 11991264) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 52 609 eurot ja puhaskasum 5 433 eurot, bilansimaht 37 309 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kalle Krõlov. Juhatuse liikmed on Kalle Krõlov, Aarne Krõlov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.09.2010 (16 a 1 k) · Metshaldja tn 48, Tartu linn, 51011
Registriandmed KMKR EE101397900 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101397900
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,3 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,2 % | 2024: 6,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,7 % | 2024: 73,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | +7,9 % | 2024: −19,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 52 609 | 48 735 | 60 854 | 76 835 | 71 621 | 73 418 | 78 860 |
| Puhaskasum | 5 433 | 1 708 | 8 979 | 23 348 | 1 407 | 19 782 | 23 558 |
| Käibevara | 37 309 | 34 482 | 36 690 | 40 653 | 48 298 | 76 281 | 74 975 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 69 | 4 979 | 9 890 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 309 | 34 482 | 36 690 | 40 653 | 48 367 | 81 260 | 84 865 |
| Kohustised kokku | 9 064 | 9 270 | 6 096 | 13 085 | 44 147 | 50 902 | 51 289 |
| Omakapital | 28 245 | 25 212 | 30 594 | 27 568 | 4 220 | 30 358 | 33 576 |
| Kasumimarginaal | 10,3 % | 3,5 % | 14,8 % | 30,4 % | 2,0 % | 26,9 % | 29,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 309 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 9 064 € · 24,3 %
- Omakapital 28 245 € · 75,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 887 € | 3 213 € | 12 547 € | 2 |
| II kv 2026 | 6 282 € | 3 143 € | 12 492 € | 2 |
| I kv 2026 | 5 783 € | 3 272 € | 12 239 € | 2 |
| IV kv 2025 | 7 083 € | 3 600 € | 15 253 € | 2 |
| III kv 2025 | 5 665 € | 3 600 € | 10 874 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 892 € | 3 600 € | 11 081 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 017 € | 3 512 € | 11 310 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 864 € | 3 488 € | 10 935 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 962 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 071 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 46,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 182 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 030 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetshaldja tn 48, Tartu linn, 51011
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20053389 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20053389 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20053389 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20053389 / 4
-
14.03.2016Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20053389 / 3
-
01.03.2016Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20053389 / M1
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 20053389 / 2
-
13.09.2010Esmakanne Ä 20053389
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |