OÜ Quadrum
Registrisse kantud 11992499OÜ Quadrum (registrikood 11992499) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 88 684 eurot ja puhaskasum 69 948 eurot, bilansimaht 409 363 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rando Vanaveski. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Rando Vanaveski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.09.2010 (16 a 1 k) · Luise tn 2, Tallinn, 10142
Registriandmed KMKR EE101395892 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101395892
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 78,9 % | 2024: 71,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,6 % | 2024: 16,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,9 % | 2024: 96,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 31,0 | 2024: 25,2 |
| Müügitulu kasv | +17,0 % | 2024: +10,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 88 684 | 75 784 | 68 591 | 66 464 | 40 508 | 47 779 | 40 851 |
| Puhaskasum | 69 948 | 53 998 | 51 658 | 45 512 | 15 402 | 44 072 | 34 952 |
| Käibevara | 387 568 | 317 710 | 263 083 | 208 239 | 137 249 | 149 467 | 105 381 |
| Põhivara | 21 795 | 21 795 | 21 795 | 25 128 | 50 010 | 21 794 | 21 795 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 409 363 | 339 505 | 284 878 | 233 367 | 187 259 | 171 261 | 127 176 |
| Kohustised kokku | 12 510 | 12 599 | 11 970 | 12 117 | 11 521 | 10 925 | 10 912 |
| Omakapital | 396 853 | 326 906 | 272 908 | 221 250 | 175 738 | 160 336 | 116 264 |
| Kasumimarginaal | 78,9 % | 71,3 % | 75,3 % | 68,5 % | 38,0 % | 92,2 % | 85,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 387 568 € · 94,7 %
- Põhivara 21 795 € · 5,3 %
- Lühiajalised kohustised 12 510 € · 3,1 %
- Omakapital 396 853 € · 96,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 31,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 794 € | 1 007 € | 8 212 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 602 € | 1 007 € | 20 275 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 515 € | 1 007 € | 15 321 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 453 € | 1 007 € | 19 540 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 063 € | 1 007 € | 31 259 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 095 € | 1 007 € | 19 944 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 822 € | 996 € | 18 579 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 425 € | 974 € | 21 888 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 931 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 336 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 737 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rando Vanaveski
- Osaühing DOMUS KINNISVARA VAHENDUS Juhatuse liige
- Sadaüksteist OÜ Juhatuse liige
- NatuRawl Pet OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| osaühing DOMUS KINNISVARA | 5,36 % | 600 € | 01.09.2023 | 135 865 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (25)
-
osaühing DOMUS KINNISVARA 5,36 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 51. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kinnisvara 25 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10147733 / 7
-
17.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10147733 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10147733 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10147733 / 4
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10147733 / 3
-
09.09.2015Muutmiskanne Ä 10147733 / 2
-
14.09.2010Esmakanne Ä 10147733
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |