OÜ Donates
Registrisse kantud 11998065OÜ Donates (registrikood 11998065) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus (EMTAK 4322). 2025. aasta müügitulu oli 2 085 644 eurot ja puhaskasum 80 182 eurot, bilansimaht 993 875 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sergei Anissimov. Juhatuse liige on Sergei Anissimov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.09.2010 (16 a 0 k) · Tondi tn 8a, Tallinn, 11313
Registriandmed KMKR EE101423405 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101423405
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,8 % | 2024: 1,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,9 % | 2024: 8,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,6 % | 2024: 52,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +5,9 % | 2024: −2,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 085 644 | 1 969 589 | 2 026 475 | 2 188 994 | 1 795 867 | 1 861 530 | 1 959 693 |
| Puhaskasum | 80 182 | 36 815 | 14 228 | -174 104 | 29 620 | 67 007 | 204 876 |
| Käibevara | 950 281 | 800 295 | 790 003 | 688 985 | 781 034 | 714 295 | 660 274 |
| Põhivara | 43 594 | 5 687 | 5 612 | 4 257 | 7 333 | 26 757 | 47 682 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 993 875 | 805 982 | 795 615 | 693 242 | 788 367 | 741 052 | 707 956 |
| Kohustised kokku | 490 606 | 382 895 | 409 343 | 321 198 | 242 219 | 224 524 | 204 935 |
| Omakapital | 503 269 | 423 087 | 386 272 | 372 044 | 546 148 | 516 528 | 503 021 |
| Kasumimarginaal | 3,8 % | 1,9 % | 0,7 % | -8,0 % | 1,6 % | 3,6 % | 10,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 950 281 € · 95,6 %
- Põhivara 43 594 € · 4,4 %
- Lühiajalised kohustised 467 197 € · 47,0 %
- Pikaajalised kohustised 23 409 € · 2,4 %
- Omakapital 503 269 € · 50,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 133 898 € | 55 389 € | 849 917 € | 26 |
| II kv 2026 | 96 297 € | 50 137 € | 617 394 € | 26 |
| I kv 2026 | 127 492 € | 45 563 € | 682 162 € | 24 |
| IV kv 2025 | 78 374 € | 43 170 € | 820 073 € | 22 |
| III kv 2025 | 69 268 € | 48 138 € | 409 775 € | 22 |
| II kv 2025 | 58 307 € | 41 476 € | 317 674 € | 21 |
| I kv 2025 | 87 084 € | 42 676 € | 447 829 € | 19 |
| IV kv 2024 | 69 806 € | 37 708 € | 653 169 € | 19 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 44 633 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 18 463 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 283 306 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 366 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Ehitus (EMTAK 43) 7 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 445 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Maardu Linnavalitsus · maksed 445 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10148189 / 9
-
21.06.2019Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10148189 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10148189 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10148189 / 6
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10148189 / 5
-
22.08.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10148189 / 4
-
29.03.2011Muutmiskanne Ä 10148189 / 3
-
08.12.2010Muutmiskanne Ä 10148189 / 2
-
27.09.2010Esmakanne Ä 10148189
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.08.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 09.09.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 31.07.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 21.12.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 23.03.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 21.12.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |