Colivia OÜ
Registrisse kantud 12000815Colivia OÜ (registrikood 12000815) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala mehaaniline metallitöötlus (EMTAK 25531). 2025. aasta müügitulu oli 65 355 eurot ja puhaskasum 3 422 eurot, bilansimaht 194 056 eurot. Juhatuse liige on Sirje Tuvikene. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2010 (16 a 0 k) · Vabaduse tn 10, Võru linn, 65609
Registriandmed KMKR EE101407531 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101407531
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mehaaniline metallitöötlus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,2 % | 2024: 19,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,0 % | 2024: 8,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,8 % | 2024: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,9 | 2024: 46,6 |
| Müügitulu kasv | −13,2 % | 2024: +23,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 65 355 | 75 296 | 60 908 | 75 160 | 75 377 | 45 465 | 33 566 |
| Puhaskasum | 3 422 | 14 303 | -8 365 | 15 460 | 33 526 | 5 342 | -5 244 |
| Käibevara | 141 717 | 135 485 | 123 468 | 121 968 | 106 487 | 64 553 | 75 613 |
| Põhivara | 52 339 | 32 393 | 29 013 | 38 860 | 39 954 | 46 856 | 31 130 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 194 056 | 167 878 | 152 481 | 160 828 | 146 441 | 111 409 | 106 743 |
| Kohustised kokku | 25 665 | 2 909 | 1 815 | 1 797 | 2 870 | 1 364 | 2 040 |
| Omakapital | 168 391 | 164 969 | 150 666 | 159 031 | 143 571 | 110 045 | 104 703 |
| Kasumimarginaal | 5,2 % | 19,0 % | -13,7 % | 20,6 % | 44,5 % | 11,7 % | -15,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 141 717 € · 73,0 %
- Põhivara 52 339 € · 27,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 765 € · 3,5 %
- Pikaajalised kohustised 18 900 € · 9,7 %
- Omakapital 168 391 € · 86,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
25531 Mehaaniline metallitöötlus põhitegevus 60 929 €
-
13911 Silmkoe- ja heegelkanga (trikookanga) tootmine 4 426 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 860 € | 1 120 € | 21 974 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 410 € | 1 120 € | 16 930 € | 1 |
| I kv 2026 | 6 388 € | 1 822 € | 24 567 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 367 € | 2 020 € | 20 823 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 079 € | 2 020 € | 6 762 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 744 € | 2 020 € | 27 255 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 449 € | 2 015 € | 16 820 € | 2 |
| IV kv 2024 | 3 011 € | 2 004 € | 16 545 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 287 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 373 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 29,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 325 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 718 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVabaduse tn 10, Võru linn, 65609
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 444 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Võru Gümnaasium · maksed 261 €
- OÜ Rõuge Kommunaalteenus · maksed 183 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20053630 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20053630 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20053630 / 3
-
13.01.2012Muutmiskanne Ä 20053630 / 2
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 20053630 / M1
-
01.10.2010Esmakanne Ä 20053630
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |